Allah'a emanet.

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Selamunaleykum!

Kunfeyekun gidiyorum hof hof çok üzücü benim için..Kunfeyekunu çok seviyorum.Devamlı giriyorum ama pek paylaşımım olmuyo sanırım :kafam:bu son zamanlarda daha az paylaşım yaptım ve daha az katkım oldu.Hakkınızı helal edin.Burada o kadar güzel şeyler öğrendim ki hep sayenizde..

Veda konusu gibi olsun istemiyorum:D geri dönücem kursa gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var değilse geri dönücek gibiyim:^^

Takva ablam her ne kadar giremicez internete dese bile ben bulurum bi yolunu :^^ Fırsat buldukça giricem inşallah..

Allah'a emaneet:oley: :ühü:​

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
aay canımm yolun açık olsun ilk defa duyuyorum çok üzüldüm forum hafiflicek biraz :ole::salla::hihi:
cancazım :F: tabiki şaka Zeynepcim bizi unutuyosun kafanı derslerine veriyorsun tabi takva size sahip çıkacaktır mutlaka onun sözünü dinlemelisiniz üzmeyin ablanızı :) sizi çok seviyoruz özlicez
islama müslümanlığa hayırlı bi mücahit olarak bekliyoruz sizi :F:

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Allah razı olsun ablaaa:gula:

hafifliiycek forum tabii:gözlük: Çok güzel şeyler öğrenerek geri dönücem inşallah!! Çok mutluyuuum:oley: hüzün ağır basıyo vazgeçerdim ama son günlerim :^^
Yolda tabelaları fln okumam abla unutkanlık yapmasın boş şey almasın kafam :^^ çok boş sanki kafam uuu bugüne kdr ne boş bilgiler depoladım :hihi:

Mu@YMe

Vip Üye
Özel Üye
RABBİM yolunuzu açık etsin
özleyeceğiz sizi hemde çok
ALLAHA emanet olun
bizleride dualarınızda unutmayın inşeALLAH
güzel zeynebim​

sahasan

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Forum Administrator
Velaeyküm selam, arkadaşlar hepimizin önce reel hayatı gelmeli sonra sanal alem, her zaman bu ayırımın farkına varmalıyız inşaAllah.Allah'a emanetsiniz...

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
Rabbime emanetsin canım kardeşim rabbim zihnine açıklık versin herşey dilediğin gibi olur inşAllah
Yolun açık ve nurlu olsun inşAllah:gula::gula::gula:

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Haklısın sahasan abi.Allah razı olsun..

Muayme ablamm seni çok seviyorum hep dualarımdasınız..Ben de çok özliycemm :(

Kraliçe ablacmm Allah'a emanet ol teşekkür ederimm

Allah razı olsun hepinizden!Dualarımdasınız inşallah daima..

Hoşçakalıınn:ühü:

:oley::oley:

:gula::gula: