vuslat yakın mı bana efendim

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
37657134133jahglvuh8nyypk1.gif

Bir seher vakti düştün gönlüme Efendim.

Gönlüm hem sevincin,hemde üzüntünün en tatlı duygularıyla kaplandı birden.Halbuki hep aklımdaydın sen, hiç çıkmadın ki.

Bizleri bırakıp gittigin günden beri yüreğimiz hep senin özleminle yandı, tutuştu.

Yollarında yürümeye, elinin dokunduğu yerlere yüzüm sürmeyi o kadar çok isterim ki Efendim.Hep beni çağırdığını hissediyorum.Bazen kalbim öyle bir acıyor ki hasretinden; dayanılmaz oluyor sancıları hep.

Kavuşmak mümkün mü sana bilmem ki.Ama biliyorum sen hep bizimlesin, bizi unutmazsın.

Unutmazsın değil mi?Gül yüzlü Efendim.

Bazen o kadar çok arıyorum ki.Haykırışlarımı duyuyor musun?Sen gideliden beri sahipsiz kaldık sanki.Herkez hep bir tarafından tutuyor bıraktıklarının.İçim acıyor Habibim.


1808024231ve7hk5wz1.gif

Ravzana gelip şikayet etmek istiyorum çoğu zaman.Hüngür hüngür ağlamak.Yokluğun hergün o kadar çok belli ediyor ki kendini.Seni unutanlarımız var belki aramızda.Ama sen bizleri hiç unutmazsın bilirim.Bende unutmadım Efendim seni.

Sen şimdi çok uzaklardasın.Bizlerse vuslata aşık uzaklarda bir garibiz.Gönlüne düşenleri sahipsiz bırakma Efendim.

Uyandıgım hergün kendimi sensizliğin daha bir dip kuyusunda buluyorum.Sen gideli o kadar çok şey değişti ki Efendim.Aslında değişmedi ama hep değiştirme cabasında olanlarımız var aramızda.Herkez senin bıraktıklarını görmez oldu.Taş tuttu kalpler.Uzanır oldu eller özümüze.Yakıştıramadım efendim yakıştıramadım bunları bize…..!!Genç kızlarımız gözyaşları döktü baş örtüleri için.Gösteriş dediler, gelenek görenek dediler.Sen gideli ne çok ey degişmiş değil mi Efendim.

Sabrettik hep,hala da sabrediyoruz.Sen hep derdin ya sabredin, ALLAH sabredenlerle beraber.Sabrediyoruz Efendim sabrediyoruz.

Sen gideli hep bu yalan Dünya için çalışanlar aldı ümmetini.Nefsin kör kuyusuna bıraktılar kendilerini.Kimdi bunun suçlusu!takıldı hep aklıma.Neden böyle oldu Ümmetin Efendim.Bir haber oldu herkez.Duymaz oldu kulaklar, görmez oldu gözler, söylemez oldu diller.

Dedim ya Efendim o kadar çok istiyorum ki sana kavuşmayı.Birbir anlatmak, belki de şikayet etmek istiyorum.

Yürüdüğün yollardan yürüsem, kabeye yüzümü sürsem.Aglasam doya doya; döksem içimi sana Bağrına basar mısın beni de Efendim.Yoruldum Efendim desem.Yordular bizi desem.Derman olur musun derdime?

Biliyorum hepsini biliyorsun.Dualar ediyorsun hep bizler için.Ahirette nasıl cevap vereceğiz sana, nasıl cevap vereceğiz Rabbimize.Nolursun Efendim yardım et bize.Hep çağrılarını hissediyorum gönlümde.Sana kavuşabilmek bana da nasip olacak mı Efendim.

Dilerseniz, gönülden dilerseniz olur derdin ya hep.Hep diliyorum Rabbimden sana kavuşabilmeyi.Ne kadar uzak olursak olalım gül kokun hep yanımda.Gül yüzüne hasret,gül kokuna hasret Ümmetini unutma nolur Efendim.


post17611236046758fkey0cv1.gif

Can Efendim sana yazdım bu gece.Duyuyorsun beni biliyorum.Seni anlatmaya, sana olan özlemimi anlatmaya hiçbir kelime bulamıyor gönlüm.Aciz gözyaşlarımla sana seslendim bu gece.Ümmetim der misin banada?

Yarınlarımızın Umut çiçeğisin sen.Her karanlığın ardından doğan güneşimizsin.Bu aciz kalbede doğar mısın Efendim.

Rabbim sevdi en çok seni.Yazdı ismini isminin yanına.Onu seven beni de sever dedi.Rabbim şahit ol!! Bu aşka; aşkların en güzeline şahit ol. Binler salat ve selam olsun.

Seni Çok Seviyorum Efendim..

Seni Çok seviyoruz Efendim.

Kuçakla beni de Efendimmmmm…..


sumeyye29po62849aq4.gif

alıntı
 

araf

KF Ailesinden
Özel Üye
Seni Çok Seviyorum Efendim..

Seni Çok seviyoruz Efendim.
ALLAH razı olsun.
 

sevde34

Kıdemli Üye
Kademeli
[flash]http://www.fileden.com/files/2007/7/3/1235651/Habibullah%C4%B1%20Sevmek.swf[/flash]
sdlfrtuuuiul3wi8.gif
 
Üst