Yılbaşı ve Noel hakkında uyaralım,uyanık olalım!

  • Konuyu başlatan vertyucek
  • Başlangıç tarihi
V

vertyucek

Tecrübeli
Cübbeli Ahmet hoca yılbaşı hakkında sohbeti izleyebileceğiniz konu burada.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Âlemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, Seyyid'ül-mürselin ve onun pak âlinin ve ashabının ve inananların tümüne..

“CÜBBELİ AHMET HOCA” ALLAH TEALA ona selamet versin son zamanlarda yetişmiş memleketimizin en güvenilir ve en sevilen alimlerinden.hak yol ehli sünnetin savunucularından.

evet güveniliyor seviliyor ve İSLAM alimi dedikya mutlaka onu sevmeyenlerde var olacak ve bu dinine bağlı milletin gözünden düşürmeye çalışanlar olacak.çünkü bu dindar millet kendisini kendi yapan,ahlakını,düzenini ayakta tutan dininden İSLAM’DAN ayırılmaya,koparılmaya çalışılıyor.neden çünkü vatanını savunmak için ALLAH ALLAH diye ölüme atılan vatan sevdalıları,iffetli gençler yetişmesin,aziz türk milleti gün geçtikçe kendisini kendi yapan dininden uzaklaşarak güçsüzleşsin kolay lokma olsun…

tabiki buna karşı çıkmaya çalışan alimlerde (ehli sünnet) bize kötü düşünenlerin en baş hedefi.ehli sünnet alimleri ortadan kaldırarak yerlerine ılımlı islam dedikleri HAZRETİ İSLAM’LA hiç alakası olmayan daha doğrusu kendiside aslında var olmayan bir batılı yutturmaya çalışıyorlar.

bu hain saldırılar çok eskiye kadar uzanıyor aslında.. kimi alimleri hapse atarlar,şehit ederler,kendi vatanından başka memlekete sürerler,kara çalar iftira ederler.

bunların içerisinde en kötüsü iftira olsa gerek çünkü siz ne kadar güvenilir alimde olsanız,ne kadar müslümanların dinine fayda sağlayacak eserlerde yazsanız insanlar size atılan iftiraya bir kere kandımı geçmiş ola.

iftiradanda en muzdarip olan hocaların başında gelenlerden biriside CÜBBELİ AHMED HOCAMIZ önce jet sky ile vurmaya çalıştılar,sonra ilk kaset skandalı patlak verdi bu kendisine atılan çamurların hepsi ALLAH TEALA’NIN inayeti ile ters teptiği gibi ters tepki de yarattı Hocanın itibarı arttı.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

İman edenler Allah yolunda savaşırlar, küfredenler ise tâğut yolunda savaşırlar. Öyleyse şeytanın dostlarıyla savaşın. Muhakkak ki şeytanın hilesi zayıftır." (Nisa/76)

en son iftirada bir fuhuş çetesi lideri olduğu iddiasına kadar vardıdılar işi.hapse düştü.sonra suçsuzluğu anlaşıldı serbest bırakıldı.

duyduğuma göre savcı sormuş bu iftiraları iddia eden adama sorar

savcı -nerede kanıtlar videolar?
adam -yok efendim
savcı -nasıl yok?
adam -onların hepsi hayal ürünü idi
savcı adamı azarlar senin yüzünden insanlar boş yere aylardır hapiste yatıyor diye CÜBBELİ AHMED HOCAMIZ salınır.


salınması ile ilgili ilginç bir video var youtubede izlemenizi tavsiye ederim.

videonun adı şu “ Cübbeli Ahmet Hoca'dan Abdülaziz Bayındır'a KAPAK “

halkımız saf ve akılsız değildir.bu alimlere atılan iftiralara her nekadar inanmak isteyenler olsada çoğunluk yutmaz.

 

Moderatörün son düzenlenenleri:
V

vertyucek

Tecrübeli
Abdullah b. Amr'dan(Eshâb-ı kiramın büyüklerinden ve fıkıh, tefsîr, hadîs ilminde en üstün olanlarından.) -Allah ondan ve babasından râzı olsun- rivâyet olunduğuna göre, o şöyle demiştir:"Her kim, Acemlerin ülkesinden geçerse (müşriklerin toprağında ikâmet ederse), onlarla beraber onların Nevruz ve Mihricân bayramlarını kutlar ve ölünceye kadar bu hâl üzere onlara benzerse, kıyâmet günü onlarla beraber haşrolur." (Avnu'l-Ma'bûd ve Feydu'l-Kadîr).7

Konu günceldir

 

Moderatörün son düzenlenenleri:
O

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
@vertyucek sizin açtığınız konular genelde farklı forumlara açılmış, biz gördüklerimizi uygun forumlara taşıyoruz, lütfen siz de bundan sonra açtığınız konuları uygun foruma açmaya dikkat edin inşaAllah.
 

Üst