Duyuru Kunfeyekun Hakkımızda

  • Konuyu başlatan sultan_mehmet
  • Başlangıç tarihi
sultan_mehmet

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Yapımcı: sahasan

Tasarım: sultan_mehmet

Forum Yönetim: KF_Admin – sahasan – sultan_mehmet – Nurun Ala Nur – kurtuluş – ömr-ü diyar - 'asya - Münzevi – ma'vera - Bitter

Finans ve Yönetim: sultan_mehmet – sahasan

Sitemiz Paz Haz. 24, 2007 11:53 tarihinde faliyete girmiş ve 28.09.2008 tarihinde KunFeyekun.Org olarak yenilenmiştir. Açılışından bugüne kadar kesintisiz yayınlanmaktadır.

Hızlı bir şekilde ilgi gören Sitemiz hiçbir zaman para kazanmak için, dünyalık arkadaş bulmak için ünlü olmak için veya başka bir gelir elde etmek için açılmamıştır. Sitemiz islam aleminin malıdır yani tüm müslümanlarındır, kimseye ait değildir kimsenin emri altında veya bir grup veya cemaatin düşüncesini yayma çabasında değildir. Tasarımı İslamiyet üzerinedir ayrıca multimedia ve çeşitli edebi paylaşımlar yayınlanmaktadır. Yayınlanan Multimediaların tehlif hakları yapımcılara aitdir. İstek veya şikayet üzere anında kaldırılır. Bu hizmetin maddi giderleri ilk günden beri sayın sahasan ve sultan_mehmet tarafindan Allah rızası için karşılanmıştır.

Halka Hizmet Hakka Hizmettir dusturunu yaşamak ve yaşatmak gayesi ile internet aleminde rızaenlillah için hizmet vermek çabasındayız. Bu yolda bizimle birlikte yürümüş, yürüyen ve yürüyecek tüm KunFeyekun.Org ailesi üyelerinden haklarını helal etmelerini arzu ediyor ve dualarını bekliyoruz.

Son Güncellenme Tarihi: 19 Ocak 2014
 

Üst