Iftara Doğru Giderken 2016

  • Konbuyu başlatan SETR
  • Başlangıç tarihi
SETR

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
#1
Esselamualeykum,
Ramazan-ı şerifiniz mübarek olsun.
Malumunuz iftara doğru yaklaşırken insanların alemleri yemek yemek üzerine yoğunlaşıyor. Bazen komik diyaloglar ortaya çıksa da çoğu zaman yemek içmekten tecerrüd ile çok halis saf manalar hayat bulabiliyor.
Bu konuyu da o niyetle açtık ki iftar yaklaşırken ruh haliniz nedir aklınızdan ne geçiyorsa herkes duygu, düşünce ve dualarnı bu konu altından paylaşabilir.
 
ömr-ü diyar

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
#5
Aleykumselam. Cok guzel bir konu baslatmissiniz oncelikle. Bu ramazan benim icin hem skntili hemde sakarlikla geciyor. Ama ilk defa bu ramazanda bereketinden faydalaniyorum . burada yagmur yagdigi hava serin oluyor aclik susuzluk pek ugramiyor bize. Rabbim insallah ramazani serifi guzelce agirlayip ugurlayanlardan eylesin insallah.
 
ömr-ü diyar

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
#6
Gece sahurda hurma yedığimiz zaman gün içerisinde susuzluk ve aclık cekmıyoruz. denedim ben susamıyorum sizlerede tavsiye ederim \;)
 
ömr-ü diyar

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
#11
Mubarek ayi ugurlamak gelmiyor icimden o kadar hizli gecti ki anlamadim. Her guzel seyin sonu oldugu gibi bu ayinda sonu geliyor ihya edecegimiz kadir gecesinde af olunan kullarindan eylesin insallah ...
 
Üst