Google Videoya Upload Yapılamıyor

sahasan

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Forum Administrator
#1
Google'a Neden Video Upload edilemiyor? Neden Video Yüklenemiyor?

Çünkü Google Video Upload Tamamen Kaldırıldı!

Son günlerde video.google.com adresinden kullanıcı hesaplarıyla login olup video upload etmek isteyen kullanıcılar video upload edecek yeri bulamadıklarından gem vurdular. Çünkü video upload edilemiyordu ve Google Video sitesinin herhangi bir yerinde Upload etme amacıyla herhangi bir link ve benzeri bir bölüm bulunmuyordu. Ayrıca Google Video'nun kendi yazılımı olan Video Uploader ile de kullanıcı adı ve şifrenizle bağlandığınızda Video Upload etmeniz mümkün olmuyordu.

Sebebini araştırdığımızda Google Yardım Forumlarından böyle bir hizmetin tamamen kaldırıldığını öğrendik. Google Video, Upload işlemlerini tamamen kaldırmış ve artık yola satın aldıkları YouTube şirketi ile devam edecekmiş. Daha önce upload edilmiş videolar da silinmeyecek ve arama sonuçlarında çıkacak ve bulunabilecek şekilde düzenlenecekmiş.

Youtube bildiğimiz kadarıyla 10dk.dan büyük videoları upload etmemize izin vermiyor. Bu durumda ümit ediyoruz ki bu süre kısıtlamasına bir son verilir veyahut bu süre akıl karı bir limite uzatılır. Ayrıca YouTube.com üzerindeki yasağın da bir an önce kaldırılmasını bekliyoruz.


Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kendinizce sorular sorabilmeniz için:
 

Moderatörün son düzenlenenleri: