Oyun Oynayanların Oyunlarının Bozulduğu Tek Ülke Türkiye

kulmehmet

Deneyimli Üye
Kademeli
550609_290093954438618_1677865068_n1.jpg

Oyun oynayanların oyunlarının bozulduğu tek ülke Türkiye. Yıllardır çeşitli entrikalar ile ülkenin istikrarını, milletin benimsediği fikirleri düşünceleri vatan ve bayrak sevgisini inancı ile birlik beraberliğini kardeşliğini yıkmak için oynan oyunları bilmeyenimiz yok gibi.1980 ler öncesi sağ sol savaşı, daha sonrasında PKK belası ve daha sonrasında daha ileri giderek seçilmiş iradeyi ve onu seçenleri süpürmek için, gezi olayları ve en sonunda içimizden biri sandığımız Müslüman sandığımız o mürtetlerin hainliği ile ülkeyi karanlığa götürülemeye çalışılan darbe oyunu bozan Türkiye’m, milleti seçilmişleri vatanı bayrağı ile Rahmana sırtını dayamış gönül ipini bağlamış, millete zoru bozdurtan ve ona yardım eden Rahmanın izniyle, oyunbozanların tek ülkesi haline geldi Türkiye.

Bunu, gönlünde iman ve vatan sevgisi kardeşlik bağı olanların anlaması mümkün değildir. Tankın önüne kendini siper ederek uzanmak ve bir saniye sonra paletlerin altında kalarak ezilme ölme riskini taşımak, kurşunlara siper olarak vatanı savunmak dediğim gibi, gönlünde iman ve vatan kardeşlik sevgisi olamayanların anlaması mümkün değildir. Onlar ancak onlara” Kendini bilmez, ukala, salak” diyerek kendini anlattığından habersiz, vatan için canını vermenin sevmenin insanlığın geleceğine sahip çıkmanın, imandan geldiğini bilmezler, anlatmaya kalkışanda anlamazlar.

İstanbul da Şehitler köprüsüne vatan hainlerin kakışmasını darbesini nefretini asan aziz Türk Milleti, yeniden bir vatan destanı yazmıştır ama tekrardan bir İstiklal marşı yazılmasına onu yazan Üstadın duasını kabul eden, Allah’ın izni ile yeniden yazılmasına izin vermemiştir. Bataklıkta yaşayan o batı denilen insanlıktan nasibini almamışlar, bataklık ruhları kirleri ile ülkemizdeki darbeye sevindiğini belli etmese de, Milletin asil duruşu direnişi ile korkuya kapılarak sessizliğine bürünmüş, gereken dersi cevabı almış oldu. Zulmün kalkışmanın darbenin her türlüsüne hayır diyerek, asil davranışı adımı ile net bir duruş sergileyen Müslümanların kardeşlik vatan bayrak bağı ile hareket etmesi, batılı Hristiyan düşmanların karşısında vazgeçilmez duruşu olarak gönüllerde hiç silinmeyecektir. Dışarıdaki uzantılar FETÖ’yü kullanarak, onun şahsında cahil olan bir takım insanları içten yolun sonundaki ateşe atarak, ateş sizin için serinliktir saraydır sözleri ile kandırarak, aslında kendi sonlarını hazırladıklarından habersiz, oynadıkları oyunun bozulmayacağı endişesi ile kendi sonlarını hazırladılar. Kaos ortamında şu ana kadar bir çıkar sağlayamayan dış güçlerin, bu son oyunu kıvama getirdikleri cahil tabakayı öne sürerek kandırarak vatanına ihanet etmesini sağlayarak ölümü bize sunmanın gayreti içinde iken, kendi eştikleri ölüm çukuruna gömüldüler. Yolun sonu göründü, şapka düştü kel göründü, Kral çıplak…

Yeni denge anlayışını yeniden yazan Türkiye’dir. Birlik İman kardeşlik seçilmiş vekilleri, Cumhurbaşkanı yani başkomutanı ile vatan bayrak sevgisi ile. Her zaman ıskalayarak kendi kendine dayak atan dış güçler, bu defa yenik düşmüş ve milletin bu dirilişini, hesaba katmayarak ilerleyememenin şaşkınlığını Milletin seçilmişlerini vatanı milletini korumasındaki bu yıkılmaz kardeşliğinin şokunu, en güzel örneğindeki çelikten imanın parıltısını unutmayacak birkaç yüz yıl hatta üzerinden atamayacaktır hatta her gün bu asil direnişin rüyasını göreceklerdir. Hakkıdır Hakka Tapan Milletimin İstiklal. Selam ve dua ile kalın kardeşlerim.
Mehmet Aluç © Kul Mehmet
 
Üst