Nokia'nın Yeni Telefonu Lumia 520 Piyasalarda!

  • Konuyu başlatan dilokullari
  • Başlangıç tarihi
D

dilokullari

BannedAvea, Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli üyesi Nokia Lumia 520 yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 TL'den başlayan fiyatlar ile kullanıcılarıyla tanıştırıyor.
Teknolojinin en son trendlerini cep telefonu ve akıllı cihazları son kullanıcıları ile buluşturan Avea İletişim AŞ; Nokia Lumia ailesinin tüm Türkiye'de merakla beklenen eğlenceli ve akıllı üyesi Nokia Lumia 520'yi birbirinden avantajlı 4 farklı kampanya teklifiyle bu aydan satışa sunuyor.


Avea'nın kullanıcılarını özgür kılan S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında Avealılar, Nokia lumia 520 telefonuna isterlerse tarifelerine ek aylık 0 TL'den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100 mb internet kullanım hediyesi ile, ya da 250 MB, 1GB veya 4GB internet tarifesi tekliflerden biriyle, veya 1000 dk.+1000SMS+2GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki en uygun fiyatlı Windowsphone olarak dikkat çeken Nokia Lumia 520'yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avea müşterilerine ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye ediliyor.


Nokia Lumia 520, 4 inçlik süper duyarlı geniş dokunmatik ekranı ve renkli kapak özelliği ile oldukça şık tasarımının yanında sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı telefon tecrübesinde yeni bir dönemin habercisi olmaya aday. Nokia Lumia Ailesi'nin akıllı çekim özelliğine sahip 5 mega pixel eşsiz kamera teknolojisinin yanı sıra sahip olduğu birçok lens ve uygulama ile en keyifli anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1000 Mhz 2 çekirdekli işlemcisinin yanında, sahip olduğu mix radyo özelliği sayesinde 12 milyon şarkıya ücretsiz ulaşılabiliyor. Avea İletişim, bu özelliklere ilaveten navigasyon* özelliğiyle de eğlenceli bir akıllı cihaza en uygun fiyatlardan sahip olma fırsatları sunmaktadır.


*Nokia Lumia 520 'nin satın alındığı ülkedeki harita girdisi üzerinden voice navigasyon hizmeti de kullanılabiliyor.
 

Üst