Miraç Kandil Mesajları

  • Konuyu başlatan sultan_mehmet
  • Başlangıç tarihi
sultan_mehmet

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
miraç kandili sözleri
miraç kandili mesajları
miraç kandili sms
mirac kandili msjları
resimli miraç kandili mesajları

Selamunaleyküm arkadaşlar. Yine her kandilde olduğu gibi miraç kandilinde de insanların çoğu yakınlarına kandilini kutlamak için sms kısa mesaj atacaktır. Biz de her kandilde olduğu gibi birbirinden güzek kandil mesajlarını (sms) biraraya derleyip güzel bir konu oluşturacağız.

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul,Miraç kandilin mubarek olsun.

Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller..

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Allah'ım BU GÜNLERE BİZLERİ ERİŞTİĞİN İÇİN SANA BİN ŞÜKÜR OLSUN KANDİLİNİZ MÜBAREK VE DUALARINIZ KABUL OLSUN İYİ KANDİLLER

Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için..

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur.Miraç kandiliniz mübarek olsun..

Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.

Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..
 

Üst