KuNFeYeKuN.ORG'la nasıl tanıştınız.

KuNFeYeKuN.ORG'la nasıl tanıştınız.

 • Arama Motorları sayesinde tanıştım

  Kullanılan: 22 35.5%
 • Tevafuk olarak tanıştım

  Kullanılan: 15 24.2%
 • Arkadaş Tavsiyesi ile tanıştım

  Kullanılan: 13 21.0%
 • Gazete, dergi ve web sitelerindeki tanıtımlarla

  Kullanılan: 3 4.8%
 • Diğer (yorum olarak belirtebilirsiniz)

  Kullanılan: 9 14.5%

 • Kullanılan toplam oy
  62

visal

Deneyimli Üye
Kademeli
#21
Sürekli takip ettiğim radyo programında duymuştum. Tabi hemen üye olamadım her nete girişimde unuttum :) Aylar sonra bir video ararken karşıma çıktı.. iyikide çıktı :)
 

Yolgezer

KF Ailesinden
Özel Üye
#28
Arifan Radyoda Mahmut Esad Eryılmaz abimizin dilinden düşürmediği Şahasan ve Sultan Mehmetin sitesi Kunfeyekun.org reklamlarına dayanamadım ve burdayım.
İyikide Burdayım... :)
 

eternafelicity

KF Ailesinden
Özel Üye
#30
Konuya oy vermişim ama yorum yapmamışım demek ki :) Bir iNŞiRaH vardı vakti zamanında... O üye yapmıştı. yoğun "istek" ve "baskı"larına dayanamamışım... :alkis:
 

#34
forumda yazdığım ilk mesajdanda anlaşılacağı gibi, google'a gayb'a ulaşmak mümkünmü türü birşey yazdım ve bu forumda karşıma çıkan yazıyı okudum.
yok artık diyemedim çünki gerçekdede böyle konuları akide edinen çok insan görmüşümdür, ben böyle inanıyorum deyipde nedenlerini söyleyemeyen, sözlerine delil olmasada böyle inanıyorum diyebilen insanlardan duyduklarımı burada görünce yazmak istedim. sorularıma cevap bulmak gibi bir umudum yok ( o konuyla alakalı) fakat söz konusu cennet ve cehennem ise hesap gününde müslüman bir kardeşimin yakama yapışıp '' neden sende olanı bana vermedin'' demesinden korkduğum için yazmak istedim. sadece bende olanı vermek değil elbetde, sizde olanada talibim, Allaha önce benim ,sonra sizin ilmimizi artırması için dua ediyorum. "Rabbim! benim ilmimi artır" Taha-114
 

Sabret

Üye
Acemi
#35
Bende kunfeyekun yazisinin fotosunu ararken burayla karsilastim ...bisey sorcam üstteki konuşmalardan bisey anlamadim allah rizasi için biri söyler mi kim vahhabi kim delilsiz cvpliyor anlamadım k.b yin ...
 

#36
Ben de arkadaş tavsiyesi ile yeni tanıştım.

Yukarıdaki konuşmaları okudum ve bu konuda birşeyler söylemek istiyorum. Bugüne kadar çok türlü kişi tanıdım. Farklı görüşler ve farklı inançlara şahit oldum. Ama ister eğri, ister doğru yolda olsun, iki farklı kişinin bir arada duramamasının en önemli sebebi farklı fikirlere saygısızlık ve tahammül edememektir. Bu yüzden herkese şunu tavsiye ediyorum, karşınızdaki kişilere en başta insan olduğu için değer verin. Siz değer verirseniz değer görürsünüz.

Değer verdiğiniz halde değer görmezseniz de, bu karşıdaki insanın kabahatidir. Kimse gelip size, bu senin suçun diyemez.
 

okuryazar

Çalışkan Üye
#37
bir tozlu sonhabar akşamımıydı yoksa soğuk bir kış sabahımı hatırlamıyorum sahi ya gerçekten hatırlamıyorum okuryazar olarak nutkum tutuldu sanki ne zaman gelmiştim :)
bana sorarsanız sanki hep burdaymışım gibi bir parçamız oldu kunfeyekun