Kız arkadaşım beni terk etti

  • Konuyu başlatan Misafir Sorusu
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir Sorusu

Ziyaretçi
Selamünaleyküm öncelikle sizleri rahatsız ettiğim için özür dilerim ve hakkınızı helal edin. Ben 4-5 ay önce sevdiğim insan tarafından terk edildim ve neden terk edildiğini bilmiyorum. O dönem ortağım var idi ve onlarda görünüyordu ben ortağıma görüşmeden ve engellicen dememe rağmen görüştüler.

Sevdiğim kadın ortağım için iyi bir kardeş kazandım dedi ortak arkadaşımıza ortağımdan muhabbeti güzel bir insan bir abla olarak görüyorum dedi. Ama çok geç vakitte bulunuyorlardı gece 11 gibi evde birde tabi ben bunları öğrendim ve ortağımın da benim arkamdan yalan yanlış konuşmalarını da ve benim arkamdan kız arkadaşım kendi yaptıklarını da bana yükleyerek yalancı konumuna düşürdü. Ama ben bunların hepsini ıspatlıyana yalan olmadığını çevremizdeki insanlara şimdi o insanlar benim yüzüme bakarken utanmıyorlar kısacası hala neden ayrıldığımı bilmiyorum ve ortağınla beni aldattığını düşünüyorum ve bir çok kez Allah'a havale ediyorum ve en sevdiklerinizden çoluğunuz çocuğunuzdan annenizden çıksın gibi sözler ediyorum.

Bana bu konuda yardımcı olur musun uzun lütfen ama öyle bir şey dedin ki bana onlara ben yazdığımda Allah korkusunu görsünler ve ben ne yaptım dedirten söz olsun. Lütfen sizden rica ediyorum ruhen hiç iyi durumda değilim tekrar hakkınızı helal edin lütfen.
 

Üst