Karımın Kedisi

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını arıyormuş... Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bir sokağa götürmüş, onu orda bırakıp işe gitmiş...
Ayni akşam işten eve gelmiş bir bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor, kadın neşe içinde "ayy bütün gün onu aradım" demiş.. "ama akşamüstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim"
Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.. Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış ve işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün, kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor..
Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde.. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde..
Sonunda adam, bir sabah kediyi yine arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş.. Oradan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, oradan tekrar sağa dönmüş, gitmiş gitmiş, bir 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orada arabadan atmış...
Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karısını arıyor:
"Hayatım, kedi orada mı?"
"Evet.. neden sordun?"
"Şunu bir telefona çağırsana... kayboldum..!":hihi::hihi:2.jpg
 

slymndzgn

Tecrübeli
Bizim de böyle bir kedimiz vardı , ama biz geri dönmesini biliyorduk, kedimiz de biliyordu tabii olarak.....
 
Üst