Işıltılı ve Parlak -Sony Ericsson

  • Konuyu başlatan AhDe_VeFaLi
  • Başlangıç tarihi
A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Sony Ericsson, şık bir moda telefonu olan son modellerinden Z610i'nin alternatif bir ekonomik modelini piyasaya süreceklerini açıkladı. Tıpkı Z610i gibi parlak ve alımlı bir yüzeye sahip olan yeni Z310'nin harici ekranı da önceki modele benziyor. İstiridye kabuğu şeklindeki telefon, Sony Ericsson'ın Z serisindeki stilinin takipçisi. Z310, karmaşık tuş takımı ile bu seriden ayrılıp, W950i'de kullanılana benzer bir tuş takımına yaklaşıyor.

Yeni üç bant GSM/GPRS/EDGE desteği olan telefon, 128x160 piksel çözünürlüklü 65K STN ekran ile donatılmış. Az önce de bahsettiğimiz gibi hatrici ekran, tıpkı ilham kaynağı Z610i gibi kçük bir monokrom ekran. 14MB dahili belleği olan Z310'un diğer özellikleri arasında VGA kamera ve Bluetooth bağlantısı bulnuyor.


sony_ericsson_z310.jpg

Arayanları Işıltısından Tanıyın
Sony Ericsson, ekonomik davranması gereken bütçeler için de yenilik yapmaktan kaçınmamış. Z310 ile telefon rehberinizdeki herhangi bir kontağa, rengarenk ışık efektleri atayabilir ve kimin aradığını, yaydığı ışığa göre tahmin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Z310, önceden belirlenmiş duvar kağıtlarını günün farklı zamanlarında otomatik olarak değiştirebilme yeteneğine de sahip.
 

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
Resim görünmüyorda googledan baktım çok şeker bi telefonmuş....
Teşekkürler...
 

araf

KF Ailesinden
Özel Üye
çok güzel bi telefon arkadaşım da yeni almıştı bu telofondan...
teşekkürler..
 
Üst