İlluminati Nedir?

  • Konuyu başlatan mgfmilkom
  • Başlangıç tarihi
kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Michael Jackson - They Don't Care About Us
1.06 dakikada duvardaki göz resmi.
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Niye Nokta koydun ?
Bilgiler paylaşabilirsin ama böyle yapmanın mantığı ne?

Yugioh oyunu tamamen göz doludur örnek.Ne ararsan var.
 

mgfmilkom

mgfmilkom

Üye
Üye
Niye Nokta koydun ?
Bilgiler paylaşabilirsin ama böyle yapmanın mantığı ne?

Yok kardeşim nokta koydum ama noktayı koymadım,nokta koydum ama üç nokta koydum.
Devamı gelecek manasında.
Sınavlarım vardı araştırarak paylaşım yapmaya vaktim yoktu üç nokta koydum güncellemek için konuyu,okunsun diye.
paylaşımlarımız devam edecek inşaALLAH..
vesselam...
 

objk13

objk13

Yeni Üye
Üye
s.a sayın büyüklerim ve kardeşlerim öncelikle paylaşmış olduğunuz bilgilerden dolayı hepinize teşekkür ederim bu konu islamın mücadelesidir bütün müslüman kardeşlerimin bu konular hakkında ziyadesiyle bilgisi olması olması lazım bu konu kişisel konulardan çok fazlasıyla islamı ilgilendirmektedir siz paylaşmı olduğum ***** adresinde bu konuyla ilgili geni bilgiler ve açıklamalar bulunmakta aslında söylemem gerekir ki bu site üslubu küfürlü de olsa içeriği neticesinde gerçekten çok ağır bilgiler içermektedir yani iman tehlikeliye düşebilir şimdi yaşamakta oldunuz bu hayatınızı ve düşüncelerinizi değiştirebilir o yüzden ben herkesin bu siteye bakmalarını tavsiye etmiyorum sadece merak edenlerin ve bilgilenmek isteyenlere yönelik olarak veriyorum şimdiden beni affetmeniz dileğiyle tabi ondan önce Allah hepimizi affetsin
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Videolarda gerçekten yararlı bilgiler var.
Firavun soyunun nasıl devam ettiğini,deccalin temelerini,işaretleri,şarkılarla şeytana nasıl övdüklerini,Yabancı Devlet yöneticilerin ayinlerini,örgütlerini,medya ile akıl nasıl kontrol edildiği anlatılmaktadır özet ile.

Üstteki siteye bakmadım .
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Çok küfür varmış bence onu kaldıralım.
 

objk13

objk13

Yeni Üye
Üye
ben küfürlü olduğunu söylemştim ama küfür bu HAYATİ bilgileri öğrenmeye engel değil bu bilgileri öğrendikten sonra aklı selim selim kalan düzgün düşünebilmesi zaten mümkün değil o yüzden küfür var her neyse eğer daha fazla bilgi almak isteyen varsa özel mesaj atarak bana ulaşırsa gerekli bilgileri seve seve veririm bunu yanında bu forum da anlatılan benim verdiğim sitenin %1 bile değil bunlar eski bilgiler dediğim gibi öğrenmek isteyenler bana özel mesajla ulaşabilirler
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Uyandırma Projesi Sitesi şuan girilmiyor .
İsteyen The Arrivals/Gelenler Turkce- googleye yazsa çıkıyor.
Bir çok sitede binlerce paylaşım var ama videoya bakan zaten ne olduğunu anlıyor.
[h=3][/h]
 

Bark08tr

Bark08tr

Yeni Üye
Üye
Sevgili müslüman kardeşlerim illüminatinin ne olduğunu kısaca anlamak için internetten '' illüminati oyun kartları ''nı araştırabilirsiniz karşılaştığınız bilgiler doğrultusunda çok şaşıracaksınız inanın bana ve illüminatinin nasıl bir güç olduğunu anlayacaksınız
 

Bark08tr

Bark08tr

Yeni Üye
Üye
İlk yazımda bu konuya üstün körü değinmiştim. Ancak daha sonra internetten bütün kartları(yaklaşık 200 tane) indirerek bir inceleme yaptım. Önce biraz ön bilgi vermek istiyorum. 1995 yılında Illuminati, paravan bir şirket vasıtasıyla “Illuminati Card Game” isimli bir oyun setini piyasaya sürdü. Bu kartların üzerinde çeşitli çizimler ve altında o çizimlerle ilgili bilgiler yer almakta. Bu çizimlerde, illuminati’nin dünyayı yönetmekte kullandığı yöntemler ve gelecekte yapacağı bazı işler yer almaktadır. Illuminati bu tarz bilgileri neden deşifre etti derseniz, benim teorim şöyle: Illuminati kendini tamamen gizlese, kimse dünyanın onlar tarafından yönetildiğinin farkına varmazdı. Bu aslında onlar için iyi bir şey gibi görünebilir ama o zaman yapacağı işler sıkıcı olur. Onların isteği insanların kendilerini yavaş yavaş tanıması, zaman içinde herkesin kabul etmesi. O yüzden bu kart oyununu kendilerini insanlara bir nebze olsun hissettirmek için piyasaya sürdüler.
Oyunun elemanlarına bir göz atalım


Şimdi oyun kartlarını ve onların ne anlama geldiklerini ele alacağım. Kartları iki başlığa ayırdım: Gerçekleşen olaylar ve Gelecekte gerçekleşecek olaylar. Gerçekleşen olaylar ile başlayalım
[h=2]Gerçekleşen Olaylar[/h] İkiz Kulelerin ve Pentagon’un Vurulması
*En bariz örnekle başlayalım: İkiz kulelerin vurulması! Kartın başlığı “Terörist Saldırısı” ve üzerinde yazan şu: Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın. Günümüzde artık ikiz kulelerin bizzat ABD tarafından yıkıldığı bilinmekte. Bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek, ortadoğuyu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için yapmıştır. Tıpkı kartta bahsettiği gibi.

Endonezya Tsunami Felaketi
Endonezya’da 2010 yılında 7.7 depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti. Önceki yazıda ABD’nin HAARP silahı ile yapay depremler oluşturabildiğini yazmıştım. Bu felaket de onun eseri. Kartın üzerinde: Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır yazmakta.

Japonya Depremi
Sıra geldi HAARP silahının başka bir marifetine. Japonya 2011 senesinde büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü. Japonya’nın teknoloji konusunda Amerika’nın en büyük rakibi olduğunu düşünürsek, bu depremin Amerika tarafından oluşturulmasına şaşmamak lazım. Ayrıca deprem felaketinden sonra bir de nükleer kaza yaşanacaktı ama Amerika bu konuda başarısız oldu. Kartın üzerinde: Birleşik felaket, bu kartı aynı yerde peşpeşe iki felaket oluşturmak için kullanabilirsiniz yazmakta. Çizimdeki insanların çekik gözlü olduklarına dikkat edin. Ayrıca yıkılan saat kulesi de tokyo wako saat kulesidir. Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarih 11/03/2011

Barack Obama’nın Seçilmesi
Bu kartta da ABD başkanı Barack Obama’yı çok net bir şekilde görüyoruz. Zaten önceki yazıda belirtmiştim,bütün ABD başkanları skull&bones tarikatında yetişmekte, yani 10-15 yıl sonra kimin başkan olacağı önceden belli.

Ekonomik Kriz
Ekonomi bilgim çok iyi değildir ama finans mezunu abime ve internette araştırdığım kaynaklara dayanarak söyleyebilirimki, 2010 yılında dünyayı sarsan krizi bizzat Amerika çıkartmıştır. Kendisi de biraz zarar görse de Rusya ve Çin gibi dünya çapındaki güçlü rakiplerine çok ciddi hasarlar vermiştir (zaten Amerika’nın politikası genelde bu. Düşmanlarını alt etmek için biraz zarara katlanıyorlar) . Kartlarda bu olayı “Market Manipulation (Pazar Manipülasyonu)” ve “Currency Speculation (Para Birimi Spekülasyonu)” şeklinde görmekteyiz.

Ortadoğu İsyanları
Ortadoğu’yu kasıp kavuran isyan ateşinin dış güçler tarafından kontrol edildiğini artık herkes görebiliyordur. Kontrol edilmekten kastım halk Amerika tarafından yönlendiriliyor değil. Amerika bu halkları isyan ettirmek zorunda bırakıyor. Önce dikdatörlerin halka çok zulüm etmesi sağlanıyor, sonra bundan bıkan halk haklı olarak isyan ediyor, daha sonra Amerika, Nato ve diğer güçler barış getirme bahanesiyle ülkeleri paylaşıyorlar. Aşağıdaki kartlarda da bunu görmekteyiz, bir dikdatörün büyük resmi var, sokaklar yanmakta, evler klasik ilkel arap evi. Kartta yazan da şu: Bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın. İkinci kartta da askerin isyancılara saldırışını görüyoruz. Bugün libya ve diğer arap ülkelerinde olan olayın aynısı.

[h=2]Gelecek Seneryoları[/h] Bu başlıkta da illuminati kartlarında yer alan henüz gerçekleşmemiş olayları irdeleyeceğim. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tabi ki kesin değil ancak önceki olaylara bakınca gerçekleşmeleri muhtemeldir.
Sahte Uzaylı İstilası ve Empire State Binasının Çöküşü
Önceki yazıda Amerika’nın dünyayı tamamen kontrol altına alması için atacağı son adımın kendi tasarladığı ufolarla sahte uzaylı istilası gerçekleştirmek olduğunu yazmıştım. Hatta tarih olarak da büyük ihtimalle 2012 olabilir demiştim. Bu kartların ilkinde uzaylılar tarafından kaçırma vakası görüyoruz. İkincisinde de “Foreign Aid (Yabancı Bağış)” isimli bir kart var. Bu da uzayda bulunacak bir kaynak olabilir. Esas önemli olan 3. kart. Ufolar açık bir şekilde empire state binasına saldırmakta. 95 yılında bu kartları alıp inceleyen biri nasıl 11 eylül 2001 sabahı şok geçirdiyse biz de bir sabah uyandığımızda empire state binasının çöküşünü gördüğümüzde şok geçireceğiz. Bekle ve gör!

Ölülerin Dirilişi
Bu aslında çok fantazi bir şey değil. Önceki yazıda bu konuyla ilgili teorimi paylaşmıştım. Bir bilim dergisinde okuduğuma göre ölü bedenlere adrenalin ve bazı hormonlar enjekte edildiğinde ölünün kasları bir süre istemsiz bir biçimde tepki verebiliyor. Zamanla tıbbın gelişmesiyle ölüleri hareket ettiren bir serum üretilecek. İkinci kartta gördüğümüz gibi bu seruma “Ölümsüzlük Serumu” adı vermişler

Julian Assange’ın Öldürülmesi
Julian Assange Wikileaks’in kurucusudur. Amerika’nın ve diğer devletlerin gizli bilgilerini açığa çıkararak Amerika’ya verdiği zararları herkes biliyor. Assange şuan “prezervatifsiz seks” suçuyla ev hapsinde tutulmakta (çok kötü bir komploya gitti) . Ancak hala işleri kontrol edebilmekte. Yani temizlenmesi gerekiyor. İleriki zamanlarda Assange’ın öldürüldüğü haberini duyabiliriz. “İkinci Kurşun” isimli karttaki adam kesinlik Assange’a inanılmaz benzemekte, Obama gibi.

Cyborg Askerler
Cyborg askerlerden kasıt merhamet duygusu olmayan, güçlü, ölüm makinası askerlerdir. Bunlar robot olabileceği gibi genetiğiyle oynanmış insanlar da olabilir.

İnsan Klonlama
Bugün bile insan klonlamanın mümkün olduğu söyleniyor. İleriki tarihlerde ordu kurmak ya da başka amaçlar için insan klonlanmaya başlanabilir.

Akıl Kontrol Edici Uydu
Bu olay ilk başta çok fantazi gibi gözükse de bana göre zor değil. Bugün biliniyorki beyinde herşey elektrik dalgalarının hareketleriyle oluşuyor. Uydudan çeşitli frekanslarda dalgalar verilerek bu elektrik akımlarında sapmalar yapılabilir. Böylece insanların fikirleriyle oynanabilir.

İnsan Eti Yiyen Bakteri
İlaç sektörüne can vermek için labaratuvar ortamında üretilmiş insan eti yiyen bir bakterinin geleceği söylenmekte

Meteor Saldırısı
Kartın üzerinde: Bu kartı bir ülkeyi hızlı yoldan yoketmek için kullanın yazmaktadır. İleriki yıllarda Amerika’nın rakibi olan bir ülkenin meteor felaketiyle yerle bir olduğunu görebiliriz.

Gizli Şehir
Kartın üzerinde: Bu kartı illuminati ve küresel gücünüzü artırmak için kullanın yazmakta. İlluminati yeni tarihi bir şehir bulmuş gibi yaparak uzaylıları ya da onun gibi kendi ürettikleri fikirleri insanlara empoze etmeye çalışabilir.

Enerji Krizi
İleride Amerika sahte bir enerji kriziyle dünya ekonomisine büyük bir darbe vurabilir. Kendi de biraz etkilenecektir ama demiştim Amerika’nın yöntemi bu

Ay Üssü
Bu kartta da ayda kurulacak bir üsden bahsetmekte. Böylece HAARP silahının etkinliği artırılabilir.

Üçüncü Dünya Savaşı
Yorumsuz…

[h=2]Son (ALINTIDIR)[/h]
 

sultan_mehmet

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
İllüminati (Illuminati Kartları Detaylı İnceleme) konusu bu başlık altına mesaj olarak kaydırılmıştır.
 

objk13

objk13

Yeni Üye
Üye
bunlar bilinen gerçekler kardeşim daha acı ve korkunç olan gerçekler var Allah hepimizn bunların şerinde korunusun bunlardan şeytandan beter
 

Talebe-i Kur'an

Talebe-i Kur'an

Üye
Kademeli
İLLÜMNATİ KESİNLİKLE GERÇEKTİR... bende çok uzun zamandır araştrıyorum... hatta elimde pek çok video da var...-paylaştıklarınız dahil- gerçekten çok gizli bir örgüt... geri sayımla falan kendilerini ifşa edecek kadar mal da değiller...
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
İLLÜMNATİ KESİNLİKLE GERÇEKTİR... bende çok uzun zamandır araştrıyorum... hatta elimde pek çok video da var...-paylaştıklarınız dahil- gerçekten çok gizli bir örgüt... geri sayımla falan kendilerini ifşa edecek kadar mal da değiller...
O zaten oyundu ilgiyi azaltmak için yaptılar ve başardılar herkez sahte kanısına vardı.
The arrival belgesini izleyin saçma youtube videoları değil orjinalini izleyin.
Yeni alakasız videolar yapılmış dalga amaçlı millet o videolarla karıştırıyor.
 

okuryazar

okuryazar

Çalışkan Üye
okudukca hayretler icinde kaldım ne acacip şeymiş bu ilumunati
 

Üst