ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR (Yakarış)

  • Konuyu başlatan AhDe_VeFaLi
  • Başlangıç tarihi
A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.

* Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!

* Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!

* Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.

* Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekalı muamelesi yapmayın.

* Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.

* 'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız…

* Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

* Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın zira tüm erkekler edebiyatçı değildir…

* Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın…

* Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın…

* Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

* En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

* Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, şampanya bir renk değil, bir içkidir bizim için.

Sarımsı Yeşil, Açık Yeşil Likör yeşili, Çimen Yeşili, Kireç Yeşili, Yay Yeşili, Orta Deniz Yeşili. Yukarıda saydıklarınız vAllahi hepsi yeşil işte! Lütfen bizi zorlamayın..?

* Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur lütfen sormayınız ayrıca uyum diye bir şey yoktur ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

* Kırmızı tokanız var ve sırf bu tokaya uyum sağlaması için lütfen kırmızı takım elbise almaya bize mağazaları dolaştırmayınız..!

* Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır…

* Bizi anlamaya çalışın; ancak bizi anlama işini lütfen fazla abartmayın çünkü çok kolay anlaşılır erkekler.

* Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

* Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

* 30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.:890794::890794::890794::890794::890794::890794::890794::890794::890794::890794::890794:
 

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
onlar ne demek :S

Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur lütfen sormayınız ayrıca uyum diye bir şey yoktur ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın

Kırmızı tokanız var ve sırf bu tokaya uyum sağlaması için lütfen kırmızı takım elbise almaya bize mağazaları dolaştırmayınız..!
 

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

* 30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.


ALLAH RAZI OLSUN
 

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Müslüman erkek ve müslüman kadın bu yazılardan farklıdır red ediyorum.
Yazıda içki isimleride geçiyor.Bu fıkra bölümünde ben günülecek bişey göremiyorum.
Gördüğüm şey acınacak halimizdir.
 

ma'vera

Emektar
Özel Üye
Espri anlayışının bu kadar gelişmiş olması beni korkutuyor Kurtuluş....\:eek: Seni bilmem ama benim yakın çevremde böyle biri var ve bazen 1 ayda 3 çift ayakkabı aldığı oluyor.Tabii indirimden...\;) Çantaları ise hiç sorma,hem marka, hemde her renk ve model.Ara renkleri ve çok renkli olanları saymıyorum bile....Her fırsatta birbirimize nazımız geçtiği için hem kızıyor hem uyarıyorum...Ama böyle espriyle karışık dokundurmak da güzel....\;)
 

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Evet artık böyle bir yaşantı normalleşmiş.Normal görülüyor.
Müslümanlığı temsil edemiyoruz,islamı yaşayamıyoruz.
Müslüman kadın tasarrufludur.Sürekli kadın ve erkekleri genelliyerek herkez öyleymiş gibi gösteriliyor.İster fıkra bölümünde olsun ister farklı yerde olsun.
Yani bu yaşantılar normal değildir.İslami bir yaşamda değildir.

Dahada açık konuşayım.
1.Şampanya ve likör kelimesi geçmiş
2.Kadının saçlarını boyatması
3.Kırmızı toka kırmızı takım elbise(Bunu müslüman bir kadın giyebilir mi?)

Bu fıkra değil.Hayatımıza bunların nasıl sokulmaya çalışıldığı ve nasıl normalleştirildiğinin kanıtıdır ki bu yazı bu islami foruma eklenmiş.

Günahları normalleştirme projeleri başarıya ulaşmıştır.Müslümanlığı unutturyorlar.Müslümanlık buymuş gibi gösteriliyor.İslamı değiştiriyorlar.Tesettürü değiştiriyorlar.

İşte Ahir zaman.İmanın zayıfladıkça zayıfladığı o korkunç zaman.
 
Üst