Blackberry Q10 Satışta

490x340_Q10.jpg]

Teknolojinin en yeni modasını ve cihazlarını müşterileri ile tanıştıran Türkiye'nin yenilikçi operatörü Avea İletişim , şimdi de Black berry 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon serisinin yeni temsilcisi BlackBerry Q10’u aylık 33 Türk Lirası'ndan başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.


Satışa çıkartıldığı birinci günden bu yana uluslararası çapta ve Türkiye Cumhuriyeti'nde çok büyük ilgi ile karşılanan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyen teknoloji meraklılarına Avea İletişim AŞ , siyah ve beyaz renk opsiyonlarının dışında dört değişik teklif ile kişisel paketlerini oluşturma ile seçme özgürlüğü de sunuyor. Avea kullanıcıları isterlerse internet paketi içinde ayda 78 Türk Lirası'na; ister herşey dahil paketle 123 Türk Lirası'na, ister tarifeye ek ayda 33 TL'ye ya da 250 MB internet hediyesiyle birlikte 1.999 YTL peşin fiyatına sahip olabilecekler, bunun için Avea İletişim Blackberry Q10 web sayfasını gözden geçirebilirsiniz.
Blackberry Q10 cazibeli tasarımının dışında sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde yepyeni bir dönem açıyor.


Qwerty özellikli klavyesi, 3.1 inç boyutundaki dokunmatik ekranı , çift çekirdekli 1.5GHz işlemcisi ile daha hem konforlu hem pratik bir akıllı cihaz tecrübesi sunan Blackberry Q10, günlük iş takibini de olabildiğince kolaylaştırıyor. Blackberry Q10’un 8MP kamerası ise otomatik fokuslanma teknolojisi ile birlikte gün içinde dış mekan ve iç mekan fotoğraf ve film çekimlerinde geceyse loş çekimlerinde büyük kolaylık sunuyor.
 
Üst