Bilişim Platformundan Örnek Davranış

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Türkiye'nin en Büyük Bilişim Platformundan eğitime yardım kampanyası sonuç verdi.

Türkiye’nin en büyük bilişim ve teknolojileri platformu olan Cyber-Warrior.Org, üyeleri arasında başlatmış olduğu yardım kampanyası ile Türkiye’de bir ilke imza atarak üyeleri ile birlikte, Türkiye’de ihtiyacı olan okullara yardım toplayarak. Eksikleri olan okulların eksiklerin bir nebze olsa giderilmesi amacı ile başlatılan kampanya sonuç vermeye başlandı.

Kampanya’nın ilk olmasına rağmen kampanya kapsamında yapılan yardımlar üyeler tarafından seçilen Dedefakılı İlköğretim Okuluna verildi.

Okulun eksiklerin giderilmesi amacı ile Üyelerin kendi imkanları ile topladıkları A4 fotokopi kağıdı, Yazıcı için toner, İnternet dağıtıcısı olan swich, SBS, v.b eğitim yazılımları dokümanları yeni müfredata uygun kaynaklar, denemeler, konu anlatımlı ve test kitapları, Öğrenciler ve okul için kırtasiye malzemeleri, Tam Donanımlı bilgisayar, Yaka mikrofonları, 6 -14 yaş arası öğrenciler için giysi ayakkabı, Yazıcı, Sıvı sabun, öğrenciler için kişisel temizlik malzemeler (Fırça macun), Boş CD, DVD, Projeksiyon, 6 -14 yaş grubu için kütüphaneye gerekli kitaplar, Ana sınıfı öğrencileri için oyuncaklar ve çeşitli eğitim materyalleri, İdare için çeşitli büro malzemeleri, Telsizli telefon ve Törenler için kablosuz mikrofonlar okul yönetimine kargo ile gönderilerek teslim edildi.
Cyber-Warrior.Org yöneticilerinden açıklama yapılırken bu yardım kampanyalarının devamının geleceğini belirtildi “Şüphemiz olmadığı gibi bu yardım kampanyasının diğer kişilere ve sanalda büyük sitelere örnek olmasını temenni ederiz. Ayrıca bu güzel davranışları için Cyber-Warrior.Org ekibini canı gönülden yönetici ve üyelerini tebrik eder bu tip çalışmalarla Türk kamuoyuna örnek olmasından dolayı da teşekkür ederiz.”dedi.
 
Son düzenleme:
Üst