Anneye Anlamlı Güzel Sözler

  • Konuyu başlatan İslami Sorular
  • Başlangıç tarihi
İslami Sorular

İslami Sorular

KF Ailesinden
Özel Üye
Anneler gününün yaklaştığı şu günlerde anneler günü için şairlerimizin kaleme aldığı anneye söylenecek güzel özlü sözler nelerdir?
 

sultan_mehmet

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Aşağıya anneler günü ile ilgili güzel sözleri ekliyoruz. Siz de içinizden gelen sözcükleri sitemize yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Cennet annelerin ayakları altındadır. Hz. Muhammed.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bir anneyi, çocuklarının mutluluğundan başka hiç bir şey sevindiremez.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim bu gün senin günün.. Anneler günün kutlu olsun en güzel günler senin ve sevdiklerinin olsun. Sen benim daima yanımda olan tek varlıksın. Seni her zaman daima seveceğim.

annem beni büğüttüğün için teşekkür ederim .umarım ben büyük bir adam olarak seni sana emenet etmem

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

canım annem senden daha güzelini tanımadım senden daha iyisini bilmedim seni canımdan Çoook sevdim her zaman da seveceğim canım benimm :)

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.
 

Üst