Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Gözlerim düşüyor ardına(2)

Konusu 'NESİR (düz yazı)' forumundadır ve GECE tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. GECE

GECE Tecrübeli

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    5
    GÖZLERİM DÜŞÜYOR ARDINA

Beyhude!
    Sarsan da artık kanayan yanlarımı,avuçlarımı her sıkışımda parmaklarımda hissettigim sızıyı artık sen biliyorum.Ey sarhoşu olduğum en nadide bakış.Hayatımın kıyısında seni beklerken kim bilir hangi dalgalar bir girdaba sürükleyecek beni.Yine sen dolacak gözlerim,hiç olmama ümitsizliğiyle bile bile ardına düşecek.
    Seni beklemek de güzel!
    Tüm seslerin içinde dinlediğim yalnız senin suskunluğunken simdi tüm seslerden uzak yine seni dinliyorum, senden de uzak.Sen hangi yollardan geldin de sesin dokundu sesime,bir bakışınla düştü gözlerim ve sonra ırağıma düştün.Bilemiyorum…
    Sen gönlüme ne de hoşsun ey yar!
    Senli bir ses çınlıyor kulaklarımda.Tüm seslerden uzak duyduğum sen oluyorsun.Boş caddelere yaslıyorum sırtımı ,ayaklarım boş kaldırım taşlarına dokunurken sen atıyorum adımlarımı.San(y)ki sana geliyorum. Omuzlarıma dökülen kar taneleri yüzüme de dokunuyor.Çığlıklarım oluyorsun önce sonra gözlerim de iki damla yaşla yere düşüyorsun,yüzüme dokunan karla birlikte.
    Hüznüme yoldaş olan yar!
    Yazmak seni mısralara, gözlerini şiir gibi okumak.Boş duvarları ıslatırken hasret damlalarım,senli bir mutluluk beliriyor çehremde..Hiç yaşamayacağım bir düş oluyorsun…Gözlerim son kez düşüyor ardına…

Bir/iki- ikibin-dokuz
    ŞUBAT
    Saat 18:00
    Ayşegül AKYÜZ

Sponsorlu bağlantılar
  2. Mu@YMe

Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    1.017
    ALLAHU teala razı olsun yüreğinize sağlık

3. araf

araf KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    3.847
    ALLAH razı olsun..:)

4. FERASETLİ

FERASETLİ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    1.017
    Omuzlarıma dökülen kar taneleri yüzüme de dokunuyor.Çığlıklarım oluyorsun önce sonra gözlerim de iki damla yaşla yere düşüyorsun,yüzüme dokunan karla birlikte.
    Hüznüme yoldaş olan yar!
    Yazmak seni mısralara, gözlerini şiir gibi okumak.Boş duvarları ıslatırken hasret damlalarım,senli bir mutluluk beliriyor çehremde..Hiç yaşamayacağım bir düş oluyorsun…Gözlerim son kez düşüyor ardına

yüreğinize sağlıkALLAH razı olsun..

5. Takva

Takva Guest

Allah razı olsun emeğinize sağlık.

6. Zeynebül-Kübra

Zeynebül-Kübra KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    717
    Rabbim razı olsun!Emeğinize sağlık..

7. merwe

merwe Tecrübeli

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    7
    :dans::gula::gula:öyle degerli bir paylaşım ki...:alkis: oyle farklı oyle dopdolu...

insanın yüregi bir kere hissetsin,kalem engel tanımıyor... yazmak istiyor adeta... içinden fışkırırcasına o duygu o duyguyu satırlara aktarıveriyor... :gula: tamam işste bu diyiveriyorsunuz bir anda.... insan bırakın yazarken hissedilen duyguları .... okurkende kendince oyle degerli seyler hissediyor ki... aslında yazılanlar hissettiriyor...

yazılarınız her ikisi de en nadide çiçeklerini açmışlar en nadine duyguların eşliginde...

yürekten kutluyorum sizi... bu satırlara ilmek ilmek dokunan güzel yüreginize saglık....
    umarım boyle degerli duygular buralarda yeniden hep var olur... bizlerde okudukça tadarız satırların güzelligini....:tşk:

Sayfayı Paylaş