Selefilik (Vehhabilik)

  • Konuyu başlatan Mukeka
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mukeka

Mukeka

Düzenleyici
Moderator
Özel Üye
İngiliz tohumu selefilere karşı mücadele kanalı


Allah dostlarının resimlerini, hocaefendilerin videolarını alıp çeşitli şekillere sokup, kesip biçip hakaret ve iftira atarak yayınlıyorlar. İlimsiz cahilane bir şekilde (kendilerince bir iki ayet okuyarak) çarpıtarak, alakasız mevzuları birbirine bağlayarak iftira atıyorlar.
Zihniyetini İngilizlere kiraya veren bu takımın anlayacağı dilden bunlarla mücadele eden bir kanal açıldı. Onlar Suud’dan akan paralarla en üst son teknolojik imkanlarla faaliyet gösterirken, Allah için mücadele eden birileri de imkansızlıklar içinde elinden geldiği kadar bunlarla mücadele ediyorsa tebrik etmek gerek.
Şunu da ekleyelim, Ebu Hanzala ve Ebu Haris gibi tekfirciler Youtube kanalında çok aktifler. Ve aleyhlerine yayınlanan videolarda kendi videolarından kesit varsa engelletiyorlar. (Kafir Youtube’a başvurup hakem kılıyorlar)
Youtube sitesi de adeta bunları el üstünde tutuyor ve önerilere koyuyor. Sanki insanları bu sapıklara kanalize etmek ister gibi bilinçli bir yönlendirme var. (karşınıza bunların videosu çıkarsa sağ kenarındaki 3 noktaya tıklayıp ilgilenmiyorum deyin)
Ehli Sünnetin de gerçek Tevhidi savunmak için en az onlar kadar aktif olması gerekiyor.

Alıntıdır.


devamı linkte videolara ulaşabilirsiniz.
 

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst