Onur Öymen: Perese Sen Diye Hitap Edemessin!

  • Konuyu başlatan denizfeneri
  • Başlangıç tarihi
denizfeneri

denizfeneri

KF Ailesinden
Özel Üye
Onur Öymen: Perese Sen Diye Hitap Edemessin!

Başbakan Erdoğan'ın Siyonist İsrail Cumhurbaşkanı'na haddini bildirmesi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen'i rahatsız etti

30/01/2009


CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen'in, bazı televizyon kanallarında canlı yayına bağlanarak Başbakan Erdoğan için, sanki bir İsrail yetkilisi gibi “Peres'e ‘Sen' diye hitap edemezsiniz” demesi, “Yahudi ağzıyla konuşmak” olarak yorumlandı.

ÖYMEN: “PERES'E 'SEN' DİYE HİTAP EDEMEZSİN
CHP'li Öymen, “Ama gidip terörist Hamas'ı savunursanız, Türkiye'yi dünyada 5 paralık edersiniz.” derken, sanki bir İsrail yetkilisi gibi “Sayın Peres'e ‘Sen' diye hitap edemezsiniz.” sözleri dikkat çekti. “Uluslarası ilişkide böyle bir üslup yok. Sayın başbakan çok yanlış yaptı” diyen Öymen, “Aslında modern dünyada Davos değil Erdoğan bitmiştir.” ifadesini kullandı.

ÖYMEN'E GÖRE HAMAS'IN PKK'DAN FARKI YOKMUŞ
Filistin halkının temsilcisi olan Hamas'ı PKK terör örgütüyle aynı statüde olduğunu iddia eden Öymen, “Şimdi siz Filistin halkının çektiği ızdırapları dile getirirseniz herkes sizi alkışlar, ama siz Hamas'ı savunuyor ve bunların sözcülüğüne savunuyorsunuz. İnanılır gibi değil. Tamamen cihad fikri ile konuşuyor.” şeklinde konuştu.

ÖYMEN ADETA TEHDİT ETTİ. “TÜRKİYE'YE PAHALIYA MAL OLUR”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen'in, Siyonist savunucularının kullandığı ifadelere benzer ifadeler kullanması dikkat çekti. “Aslında modern dünyada Davos değil Erdoğan bitmiştir. Bütün Arap ülkeleri Hamas'a tepki gösteriyor. İsrail'in insanlık dışı saldırıları ayrı bir iş. Ama gidip terörist Hamas'ı savunursanız, Türkiye'yi dünyada 5 paralık edersiniz. Peres'e ‘Sen' diye hitap edemezsiniz. Uluslarası ilişkide böyle bir üslup yok. Sayın başbakan çok yanlış yaptı.” demesi, “Öymen kimi savunuyor, kimi tehdit ediyor” sorularına neden oldu.
 

Moderatörün son düzenlenenleri:
sultan_mehmet

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Bu adamı Allah'a havale etmek en mantıklısı :)
 

M

[email protected]

Vip Üye
Özel Üye
RABBİMİZ bizleri önce içimizdeki düşmalardan korusun inşeALLAH
düşmanlarımızı dışarıda arıyoruz ya
hata ediyoruz aslında düşman içimizde

emeğinize sağlık nail abi ...paylaşımlarınızı özlemişiz :545673:
 

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Sadece gülüyorum diyecek söz yok.
 

Moderatörün son düzenlenenleri:
FERASETLİ

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
Ellerine sağlık

Allah razı olsun

Türkiye'yi dünyada 5 paralık edersiniz. Peres'e ‘Sen' diye hitap edemezsiniz. Uluslarası ilişkide böyle bir üslup yok. Sayın başbakan çok yanlış yaptı.” demesi, “Öymen kimi savunuyor, kimi tehdit ediyor” sorularına neden oldu.
 

denizfeneri

denizfeneri

KF Ailesinden
Özel Üye
bende sizleri özlemişim muayme kardeşim inş bıktırmayız
 

Moderatörün son düzenlenenleri:

Similar threads


Üst