Neden sorularlaislamiyet?

  • Konuyu başlatan sorularla
  • Başlangıç tarihi
S

sorularla

Ziyaretçi
iyi günler öncelikle çok teşekkür ederim islami bir konu araştırdığımda ve kafama cevabını bilmediğim bir soru geldiğinde size soruyorum ve genelde çok güzel cevaplar alarak sorunlarımı hallediyorum.
ancak birşey dikatimi çektiği için sormadan edemeyeceğim sitenizde islamiyetle alakalı sorulan sorulara verilen yanıtların büyük bir kısmı sorularlaislamiyet sitesinde sorulup cevaplandırılmış konular kaynak gösterilerek cevaplandırılıyor.
yanlış anlaşılmasın verilen cevaplar yanlış veya yetersiz değil ancak sırf aklıma geldiği için soruyorum neden sorularlaislamiyet?
bu site son derece güzel ama özel bir başka sebebi de varmı islam ile ilgili konularda sorularlaislamiyet dışında tavsiye edebileceğiniz başka sağlam kaynak siteler var mıdır?
hayırlı geceler
 

İslami Sorular

İslami Sorular

KF Ailesinden
Özel Üye
Günümüzde dini meselelerle ilgili olarak pek çok konu hakkında konuşulup yazıldığı düşünülürse, insanların ehli sünnet anlayışına göre doğru bir şekilde bilgilendirilmesi önem arzediyor. Bu nedenle güvenilir kaynaklar ve alanında bilgili ve uzmanlaşmış kadroları biraraya getiren sorularlaislamiyet.com sitesi alanında en çok ziyaret edilen ve bir çok soruya ehli sünnet çizgisinde ve güvenilir kaynaklardan cevap veren site olması münasebetiyle güven veriyor.

Tabiki güvenilir başka siteler de vardır fakat sapık düşüncelere haiz bir çok site de bulunduğundan bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.
 

I

islamiyett

Ziyaretçi
sorularlaislamiyet sitemizin hakkımızda bölümünde sitenin amacı ve tarihçesi yazılmıştır. Oradan bakarak 2003 yılından bu yana her türlü yalan yanlış ve saptırılmış bilgi çöplüğüne dönmüş olan internet aleminde islami hassasiyet bakımından kalitesini ıspatlamış ve uzman kadrosu ile ikna edici ve çözümleyici cevapları ile ve yaptığı hizmeti sırf Allah rızası için yapması ile farkını göstermiş ve cevaplanmadık soru kalmasın sloganı ile internet aleminin sağlam islami bilgi hazinesi olmaya devam etmektedir inşaAlllah.
 

Üst