Mektebetu'ş-Şâmile (Arapça Binlerce Kitap)

  • Konuyu başlatan İlim Talebesi
  • Başlangıç tarihi
İlim Talebesi

İlim Talebesi

KF Ailesinden
Özel Üye
Şamile Son Sürüm 3.51

Kod:
http://www.literatur.gen.tr/fikih/53-programlar/4-samile-son-surum-3-51.html
el-Mektebetu'ş-Şamile isimli Arapça kaynak eserlerin derlendiği programın son sürümü çıktı. En son çıkan bu sürüm aynı zamanda ilk resmi sürüm özelliğini taşımaktadır. Daha önceki sürümlerde eserlerin matbu eserlerle sayfa ve cilt uyumu problemi yaşanmakta idi. Ancak bu sürümde büyük ölçüde bu problem çözülmüş olup eserler matbuya uygun hale getirilmiştir.


8 GB ebatında olan dosya tek link rarlı olarak buradan indirebilirsiniz.
Tek Link: Şamile Son Sürüm
Tek Link 2 GB olması hasebiyle inetrnet hızına göre 2-3 saat arası değişebilmektedir. Bu sebeple parça parça indirmek isteyenler için aşağıdaki linklerden indirdikten sonra part1i açtığınız zaman diğerlerini otomatik olarak kendisi açmaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşanırsa yardımcı olurum.
Parça Link: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Daha önce kullandığınız sürümlerle hiç bir irtibatı olmayıp eski sürümlerinizi bilgisayardan tamamen siliniz. Herhangi bir kaybınız olmayıp yeni sürümde daha fazla kaynak esere ulaşabiliyorsunuz. 5300 Eseri ihtiva eden program, yayınlandıktan sonra bazı eksikliklerin düzeltildiği sürüm güncelleme dosyası vermektedir. Bu dosyayı Şamileyi indirip kurduktan sonra yükleyebilirsiniz.
GÜNCELLEME 3.51
Bu güncelleme eski sürümlerde olan bazı hataları düzeltmek amacıyla hazırlanmıştır. Yeni bir özellik getirmemektedir. Yeni eserler eklediği için güncellemenizde fayda vardır.
3.51 versiyonu güncelleme dosyası için tıklayınız Aşağıda resimdeki yere kopyalayıp kurulumunu yapın, hayırlı olsun.

 

Moderatörün son düzenlenenleri:
İlim Talebesi

İlim Talebesi

KF Ailesinden
Özel Üye
sorun yaşayanlar mesaj atabilirler
 

Üst