Ülkemizde kurulan iğren tezgahlar ve perde arkası dikkatle izleyiniz

  • Konbuyu başlatan vertyucek
  • Başlangıç tarihi
V

vertyucek

Tecrübeli
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Ey imân edenler! Allah Teâlâ'ya itaat ediniz ve Peygamber'e de ve sizden olan emir sahiplerine de itaatte bulununuz. Sonra birşey hakkında ihtilâfa düşerseniz, eğer siz Allah Teâlâ'ya ve ahiret gününe inanır kimseler iseniz onu Allah Teâlâ'ya ve Peygamberine arzediniz. O hem bir hayırdır, ve hem de netice itibariyle daha güzeldir.

4.Sure NİS - 59

Seni,Aileni ve Vatanını yok etmek için yine seni kullanan dış güçlerin Piyonu Olma!!!

bu videolardaki konularda siyasetle ilgili gibi görünebilir ama değildir.bu videolar hangi siyasi partinin ne icraat yaptığını,hangi siyasinin hangi siyasiye ne çamur attığının anlatılması değil yurdumuzda dönen kirli işlerin belgelerle ortaya konulmasıdır.dikkatle ve sonuna kadar izleyiniz.vatanımızda yapılan siyaseti değil ihaneti anlatmaktadır bu yüzden bilmeli ve bildirmeliyiz inşaAllah.ülkemiz ve dünyadaki mü'minlerin hepsi HAZRETİ Allah CELLE CELALÜH Ve O'NUN RASULÜ PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'E emanet olsun.amin.

lütfen dikkatle izleyiniz.

[video=dailymotion;x115beb]http://www.dailymotion.com/video/x115beb_basin-kulisi-21-06-2013-1-kisim_news[/video]

[video=dailymotion;x115beu]http://www.dailymotion.com/video/x115beu_basin-kulisi-21-06-2013-2-kisim_news[/video]-kisim_news 

Benzer konular


Üst