Kur'an'ı Azimüşşana Saygı

anahro

Tecrübeli
#1

KUR’AN’I AZİMÜŞŞAN’A SAYGI
Saygı sevgiden, sevgi saygıdandır
Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan yerlerde sürünüyor ve süründürülüyor. Hemde nazil olduğu mekân Kâbe’i Muazzama ve Ravza’i
Mütehherada. Üstelik bunu yapanlar ve göz yumanlar Hıristiyanlar vs. değil bizzat
Müslüman uleması geçinen âlimler, bilim adamları, Kâbe ve Ravza imamları Hafızlar, Tarikat efendileri, Hacılardan oluşan Muhammed/s.a.v/ ümmeti cematı tarafından ve en acısı efendimizin bu emaneti, bu mucizesi efendimizin makamında efendimize inatla üstüne yatılarak, yere konulup avretten aşağıda tutularak; Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan yerlerde sürünüyor ve süründürülüyor.
Hani Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan abdestiz okunmaz ,hatta dokunulamazdı..?
Ramazan da Vitir namazında duada 10 dakika cematı timsahlar gibi ağlatmak ve ağlamak kimseyi kurtarmaz.
Kur’an’ı Kerime bir gayrı muslim bir istenmeyen hareketi yapsa ne yapıyorsak, İlahi Kitabın sahibi bu hareketten dolayı bize ne yapmaz, düşünmek bile istemiyorum.
Bu saygısızlığı önlemede yetki ve sorumluluğunuzu kullanmanızı talep ediyorum. Bana bu görev verilsin, 60 dakikada Kur’an’ı Kerimi ayağa kaldırırım.
Saygılarımla
ORHAN AFACAN
 

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
#2
Bu saygısızlığı önlemede yetki ve sorumluluğunuzu kullanmanızı talep ediyorum. Bana bu görev verilsin, 60 dakikada Kur’an’ı Kerimi ayağa kaldırırım:tşk::gül2::gül2::gül2:

 

enes61

KF Ailesinden
Özel Üye
#3
Bu saygısızlığı önlemede yetki ve sorumluluğunuzu kullanmanızı talep ediyorum. Bana bu görev verilsin, 60 dakikada Kur’an’ı Kerimi ayağa kaldırırım:tşk::gül2::gül2::gül2:

nekadar yapamasanızda oralara kadar elimiz uzanmasada lakin o yüregi taşidiginiz için çok teşekkür ederim. bunu nasıl engelleriz burda toplu bir boykota imza nasıl atarız veya atabiliriz buyuk cogunluk tarafından dile getirttirilip kamu oyunun dikkatini bukonuya cekerek hukumetler aracılıgı ile suudi hukumetine bundan rahatsızlık duydugumuzu ilan edebiliriz ilete biliriz onlarda diyeceklerdirki sizler nekadar msülümanlıgı temsil ettinizki bize akıl öğretmeye kalkışıyosunuzzz:üzgün::üzgün:
 

anahro

Tecrübeli
#4
teşekkürler.ben ilgili devlet erkanımızın bazılarına ve siyasi parti liderlerine il müftülüklerine ,müftelir sitelere gönderiyorum.Ayrıca önümüzde yapacağım ümrede Kabe'de ve Ravzada gerçenlerde dağıttığım MEDİNE YOLCUSU şiirim gibi dağıtmayı düşünüyorym.Ya Kabe'de bu husuta gördüğüm ruyayı anlatsam.sadece eşime ve Diyanette görevli VİP HACI teşrifatcısı A.B.58 e anlattım YAZIK BU ÜMMETE.
NE ZAMAN SENİ GÖRSEM KABA'DEYİM
SIK GÖRÜŞELİM HACI ARKADAŞIM
KABE'Yİ GÖREN GÖZÜNDEN ÖPEYİM
SIK GÖRÜŞELİM HACI ARKADAŞIM.
saygılrımla
ORHAN AFACAN
ww gönül damlası com
:tşk:
 

enes61

KF Ailesinden
Özel Üye
#5
eğer fıkhı açidan sorun teşkil etmezse bi ara özel mesaj olarak göndermenizi rica ederdim görmüş oldugunuz rüyanızı