İslami Siteler Neden Böyle Sahipsiz?

SETR

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Merhaba Arkadaşlar
Eski zamanda islami siteler bugünkü hallerine göre çok daha aktif ve faydalı olabiliyorlarken, bugünlerde facebook, twitter vb sosyal paylaşım zırvalarının da etkisiyle, adeta sahipsiz kalmış gibiler.
Peki sizce bu bir sorun mudur? Eğer öyle ise bu sorun nasıl aşılabilir? İslami siteler nasıl daha faydalı hale getirilebilir?
Eğer şuanki hal iyi ise sizce bunun devamında neler bekliyor olacak bizleri?
Evet arkadaşlar hepiniz aklınıza gelen fikirleri yazarak konuyu ilerletebillirsiniz.
 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Bizce ahir zamanın sonlarında olduğumuz için böyle olmuştur.İnsanları yüzde 80-90 nefsine uyuyor.Nefsle mücadele eden yok denecek kadar az.Şimdi dediğiniz twiter ve facebook tam nefse göre.Nefs ben der kendinde varlık görür.Şeytanda vesveserlerle dinden imandan çıkaracak hale getirir.Öyle şeyler görüyoruz ki sürekli boş şeyler yaza yaza ne yazdığını bilmez hale gelinmiş.SübhanAllah Allaha yakışmıyacak şeyler yazıyor fakat farkında değil yazdığının.Birde böyle acaip mesajları beyeniyorlar yayıyorlar böylece şeytanı sevindirip kendilerini kendi yazdıklarıyla helak ediyorlar farkında değilller.

Gençliğin elinde son teknoloji telefonlar.İstedikleri yerlere giriyorlar...Anne ve babada engel olup bilgilendirmeyince ortaya korkunç bir durum çıkıyor.İslamdan uzak sapıklaştırılmış ahlaksız bir gençlik.

İslam düşmanları çok çalıştılar ve başardılar bunu.Peki bir müslüman olarak bizler ne yapabildik?Birlik olmayınca ,hayrı yaymaya destek olunmayınca böyle büyük bir manevi çöküş yaşanıyor işte.

Nefs ve şeytana uyan helak oldu durum bu.Allah kurtarsın Allah hidayet versin inşaAllah hepimize amin.
 

Üst