Esmaül Hüsnanın Sırları (Esmalar ve mucizeleri)

  • Konuyu başlatan Misafir Sorusu
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir Sorusu

Ziyaretçi
Selamun aleykum, Sitenizin takipçisiyim. Çok güzel işler yapıyorsunuz. Allah muvaffak etsin. Benim size okuduğum bazı esmalar ile ilgili sorularım olacaktı kabul buyurursanız.

Yaklaşık iki aydır gezegen saatlerine göre esmalar okuyordum lakin çevremden aldığım bazı uyarılar neticesinde sayıyı beşe indirdim.
Duyduğuma göre beşten fazla esma okumak kişide olumsuz enerjiye sebep oluyormuş ve esmaların da kendi içlerindeki enerjiyi alıyormuş. Yani birbirlerinin üzerinde etkiye neden olup tesirlerini azaltıyorlarmış. Bu söylemlerin aslı astarı var mıdır, sizden de fikir almak istedim.

Okuduğum esmalar şöyle: ya cami ya vedud (100) ya rafi (351) ya semi (180) ya latif (129) Bunları kendime vird edindim artık böyle okumaya karar verdim. Sizce okuduğum esmalar birbirleriyle uyumlu mudur? Son günlerde esmaların etkisinden midir bilmiyorum değişik şeyler hissediyorum. Sanki vücudumda yüzlerce mıknatıs varmış gibi bir his var. Etrafımda manyetik bir alan oluşmuş gibi. Normal midir bu yaşadıklarım?

ya vedud ve ya latif gibi sevgi esmaları bazı ruhaniler üzerinde de çekicilik yapıyormuş bu yüzden koruma duaları eşliğinde çekmek gerektiği söyleniyor, açıkçası korkmaya başladım çünkü bunu yeni öğrendim. Şimdiye dek kendimi korumaya almadım herhangi bir dua tertibiyle. Nasıl bir yol izlemem gerekir bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Başarılar dilerim çalışmalarınızda.
Selam ve dua ile.
 

Üst