Bush ve Soförü

Vuslat 71

Çalışkan Üye
Kademeli
#1
:hihi:
George W. Bush soförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düsünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der: "Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner. Göz morarmış, surat dağılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım buradan!" der.
Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir domuzu ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der. Soför çiftliğe gider.
Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Soför bir saat sonra şarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.
Bush saskın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece söyle dedim: Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!
:hihi::hihi:
 

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
#2
Bush saskın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece söyle dedim: Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Domuz öldü!:gülümse::spr::alkis::gula::tşk::bravo::alkıs::^^