Autodesk Ecotect Analysis- Mimarlık ve Bilgisayar Programları

  • Konuyu başlatan ömr-ü diyar
  • Başlangıç tarihi
ömr-ü diyar

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
Autodesk Ecotect Analysis

Autodesk Ecotect Analysis yeşil bina yazılımı kavramsal tasarımdan detaylı projelendirmelere kadar her tür sürdürülebilir yapı için kapsamlı analiz araçları sağlar. Masa üstü yazılımı (Ecotect Analysis) ve web tabanlı servis* (Autodesk Green Building Studio) sayesinde geniş çapta simülasyon ve analiz ihtiyaçlarını karşılayacak araçlara sahip olursunuz.
Güçlü web tabanlı tüm bina enerji, su ve karbon analiz yetenekleri ile masa üstü araçlarının sağladığı ayrıntılı çevresel simülasyonları bir arada kullanabilir ve sonuçları görsel olarak alabilirsiniz.
Tasarımın en erken aşamalarında eşsiz analiz yetenekleri ile mimarlar farklı tasarım alternatiflerinin bina performansına olan etkilerini karşılaştırma olanağı elde ederler. Bu işlevsellik ile enerji verimliliği yüksek, sürdürülebilir yapılar üretebilir ve daha yeşil mimari tasarım imkânı kazanırsınız.

0 Karbon Emisyonlu Tasarım
Autodesk Green Building Studio* ile enerji, su ve karbon analiz araçlarının kullanımı ve nasıl 0 karbon emisyonlu tasarımlar üretebileceğinizi keşfedin.

*Autodesk Ecotect Analysis lisansını ve beraberinde abonelik almış olan kullanıcılar, abonelikleri devam ettiği süre boyunca Autodesk® Green Building Studio® web tabanlı servisinini kullanarak tüm bina enerji, su ve karbon analizleri yapma olanağı elde ederler.


Program hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kaynak


 

Üst