Arapça-Arapça Sözlük Maani-المعاني

  • Konuyu başlatan Abdullah3
  • Başlangıç tarihi
A

Abdullah3

Üye
Üye
Arapça-Arapça sözlüğü en iyi, etkili ve bilgisayarda kullanmak isteyenler içindir. Yazarken arama yapıp karşınıza getirir. İsterseniz manalarını kopyalabilirsiniz. Access programının olması yeterli...

İsimleri 'el' takısı ile, fiilleri de muzarisiyle ararsanız istediğiniz kelimeye daha rahat ulaşabilirsiniz..BURADAN İNDİREBİLRİSİNİZ

https://yadi.sk/d/dWO6uYeks3qnZ
 

Son düzenleme:
A

Abdullah3

Üye
Üye
Arapça Arapça ve Arapça Türkçe Sözlük [ DEV SÖZLÜK ] [GÜNCELLENDİ]

Arapça-Arapça ve Arapça Türkçe sözlüğü en iyi, etkili ve bilgisayarda kullanmak isteyenler içindir. Yazarken arama yapıp karşınıza getirir. İsterseniz manalarını kopyalabilirsiniz. Access programının olması yeterli...(İnternete gerek yok)
Daha geniş sözlük isteyenler için Arapça-Arapça ve Arapça-Türkçe aynı anda arama yapan, 376.000 den fazla kelime kayıtlı 5 sözlük ihtiva eden yeni dev sözlük!
Kelimeyi yazdıktan sonra araması için kutucuktan ayrılmanız yeterli. Bunun için yazdıktan sonra tab veya enter tuşuna basabilirsiniz.
Türkçe arama da yapabilirsiniz. Yazdığınız kelime Arapça-Arapça, Arapça-Türkçe(2 sözlükten),
zıt ve eşanlamlıları sözlüğü, lisan'ul-Arap gibi sözlüklerde aranır ve hemen karşınıza çıkar. Yaklaşık 376.000 kayıt vardır. Kelime sayısı ise daha fazla.Buradan indirebilirsiniz:

https://yadi.sk/d/AZX-9nbosQvQL
https:// yadi .sk/d/AZX-9nbosQvQL
 

Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst