Adminlere ulaşamadım

bedr313

bedr313

Yeni Üye
Üye
Bu sitede site sahiplerine mesajla ulaşılma bölümünü göremedim eğer yoksa koyulsa iyi olur inş.Bir ikincisi bir konu açmıştım ve site renklamı yapmıştım,oraya bir kardeşim mesaj atmış lütfen değiştirin yanlış yazmış sitesinin adresini diye fakat ben doğru yazmıştım hatta aşağıdada neden adresimin bu şekilde bir uzantıya sahip olduğunuda açıklamaıştım fakat buna rağmen mesajımı değiştirmiş bir admin.ayrıca konuyuda kilitlemiş galiba neden böyle yaptığınıda merak ettim.sitede renklam yasaksa komple silebilirdi.zaten şuanda konu işeyaramaz halde çünkü doğru girdiğim sitemin adresini yorum yazan bir şahsın uyarısı üzerine değiştirmişler.Asıl şimdi yanlış olmuş.
 

cenneteyn

cenneteyn

Yolcu..
Kademeli
@bedr313 ; konuya ilk yazdığın link yanlıştı orada da dediğim gibi iki defa htttp yazdığın için açılmıyordu, ben yazdıktan sonra bir yönetici linki düzeltti adresin açılıyordu, ama sonrasında herhalde dikkatsiz bir başka yönetici düzeltilmiş linki kod a çevirmiş. Şuan tekrar düzelttirdik düzgün açılıyordu.
Ayrıca konunuzun uygun yeri site tanıtım forumu ve orada yeni üyelerin yetki ayarlarından dolayı yazamıyor olabilirsiniz zira o konu şuan açık ve ben cevap yazabiliyorum.
Son olarak biraz daha araştırsanız hem site iletişim bölümünden hem de özel mesaj yoluyla adminlere ulaşabilirsiniz , kendinizi biraz zorlayın ve üye listesinden adminleri bulup mesaj atmayı öğrenin.
Böyle herkes adminlere ulaşamadım diye konu açarsa forum boş konularla dolar
 

Üst