Önemli 15 Temmuzu Unutmadık...

  • Konuyu başlatan okuryazar
  • Başlangıç tarihi
okuryazar

okuryazar

Çalışkan Üye
Merhaba arkadaşlar 15 Temmuzu Unutmayalım Unutturmayalım diye bu konuyu açmış bulunmaktayım.
Rabbim gazilerimize şifa şehitlerimize rahmet vatana millete selemat nasip etsin.
Ayrıca bu vesileyle forumda bir konuya denk geldim, hain fetö ile ilgili bu olaylar olmadan önce açılmış islami konular da olsa silinmesini talep ediyorum.


 

kurtuluş

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Amin.Allahın koruduğuna kimse zarar veremez.40 yıllıkda bin yıllıkda plan yapsalar bu böylediler.Allah onların tuzaklarını başlarına gecirdi.Ahiretdeki azapları daha şiddetlidir emin olun buna.
 

okuryazar

okuryazar

Çalışkan Üye
Hep anlatılırya japonlar daha okula yeni başlayan çocuklarını hızlı trenlere bindirerek amerika tarafından atom bombası atılan hiroşima ve nagazaki kentlerine götürerek yıllardır burada ot bitmiyor insanlar sakat dünyaya geliyor diyerek düşmanlarını hatırlatıp onları diri tutarak çalışkan olmaya sevkediyorlar ve bugun dürüst çalışma konusunda bir numaralar Rabbim inşaAllah islamı da nasip etsin onlara.

Aynen öyle biz Çanakkale'nin kıymetini bilip onu yeni nesillere anlatamadık ve içimizden 15 Temmuzdaki gibi hainler türedi. Bence meclis, özel harekat ve ankara emniyet gibi çok zarar gören yerler ibret için müze yapılmalı ve içimizdeki ve dışımızdaki düşmanlara karşı kardeşlik ve birlik beraberlik duygularımız diri tutulmamalıdır.
 

Üst