Zeynebül-Kübra İyiki doğdun...

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
est... :ççk: Ben çinlilerde ne alakamız var onu anlamadım
Konunun Maksadını aşanlar düşünsün efendim :^^...

yine suçlu ben oldum :agla: oynamıyorum sizinle
36_1_31.gif

enes61

KF Ailesinden
Özel Üye
Yarın balta girmemiş amazonlardayım

hazır oraya kadar gitmişken orya yatişen bir ağaç var dünyada aLKOL İÇEREN BİR AGAÇ ONDAN BİKAÇ TANE GETİR DİKELİM TÜRKİYEYE
sarhoş olmak isteyen hayvanlara yediririz bari masrafsız sarhoş olurlarr
bir kardeşimizle istişare ettik ama sonunda kimse gitmeye curet gösterememişti

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
hazır oraya kadar gitmişken orya yatişen bir ağaç var dünyada aLKOL İÇEREN BİR AGAÇ ONDAN BİKAÇ TANE GETİR DİKELİM TÜRKİYEYE

Tabiiki benim adım cesaret :))
ama anormal bi durum var hayvanları neden sarhoş edelim yahu

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi

Para verip alanları bile o kadar çokken bide bedava olursa halimiz harap olur heryer sarhoş dolu zaten rabbim fazlalıklarını hissettirmesin bence o ormana onları göndermek daha mantıklı kolay yoldan kurtuluruz :^^

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Zeynebül-Kübra arkadaşımıza özel olan bu konu amacının dışına çıktı aştı arkadaşlar. Zeynebül-Kübra arkadaşımızı ayıp oldu bence. Selametle...

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Konu tekrar açıldı,herkesten özür dilerim konuyu dağıtan benim ama ne konuyu açan arkadaşın neden zeynebül kübranın rahatsız olmayacağını bildiğimden rahat davrandım. Dağıtmayacak arkadaşlar devam etsin benden bu kadar selam ve dua ile...

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
konu kilitlenmez o saygısızlığı yapamayız. Fakat konunu amacı vardır o amaçtan dışarıya çıkarsa d.günü olan arkadaşa saygısızlık olur. Ben düşüncelerimi söyledim.

Dipnot: Akıllı insan farklı düşünür.:spr: :ççk:

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
konu kilitlenmez o saygısızlığı yapamayız. Fakat konunu amacı vardır o amaçtan dışarıya çıkarsa d.günü olan arkadaşa saygısızlık olur. Ben düşüncelerimi söyledim.

Dipnot: Akıllı insan farklı düşünür.:spr:

Bu kadar olur konuyu kitleyen bendim açanda siz bravo.:spr: