Zeynebül-Kübra İyiki doğdun...

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
demek duru tırnaklı parmaklı kurabiyeler yapmakta cooook haklıymış kızcaaz nasılda tercube edinmiş sizin damak tadınızı doğrusu hayret

Hein73.gif
Hein60.gif
Hein04.gif
Hein05.gif

Hein13.gif
Hein15.gif
Hein07.gif
Hein20.gif
Hein21.gif

Hein85.gif
Hein85.gif
Hein85.gif
Hein43.gif
Hein43.gif
Hein43.gif

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Niye hayvanı küçümsüyosun şuna bak ne kadar tatlı tombik tombik ;D
tombik olmak suç mu ;D
herkes tombik olamaz ben tombikleri çok severim tamam mı ;D

dayak.1Çantandan ayırma emi yolunu filan kaybedersin bulmanda yardımcı olur sevgili tombiğin haha :oley::oley:

Büşra sakın buna uyma annem seni kapı dışarı eder :^^

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Etmez Etmez sever beni annen bn de onu çok seviorum o yuzden kapı dışarı etmez inşallah :^^ pek emin değil gibiim ama çaktrma:^^ fareciği kapıdan döndürmeyin onu sokaklara fırlatmak zorunda bırakmayın beni:^^

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Etmez Etmez sever beni annen bn de onu çok seviorum o yuzden kapı dışarı etmez inşallah :^^ pek emin değil gibiim ama çaktrma:^^ fareciği kapıdan döndürmeyin onu sokaklara fırlatmak zorunda bırakmayın beni:^^

Seni severde elindekini sevmeyeceğinden eminim :^^ *TuanA* duydun kapı dışarı atacakmış hediyeni :oley::oley::oley::oley:

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Ben ne olursa olsun atmazdım şahsen.(gerçi o hediyeyi kabul etmezdim ki atıyım :D )
Gör işte *TuanA* sen taaa nerelerden fareler hediye et arkadaş kaldırıp atsın olacak iş mi? ayıp çok ayıp.

:^^

Ne kadar ayıpp cık cık cık yapmamam lazım:D tamam ya atmıyorum sen merak etme çantaya fln koyar elbet getiririm:D bak aklıma eserse yaparım nisa abla söyliyim biliosun yaparım :^^(korkmazsam:D)

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
Ben ne olursa olsun atmazdım şahsen.(gerçi o hediyeyi kabul etmezdim ki atıyım :D )
Gör işte *TuanA* sen taaa nerelerden fareler hediye et arkadaş kaldırıp atsın olacak iş mi? ayıp çok ayıp.

:^^

Sana öyle bi hediye alırmıyım arkadaşım sana en enlerinden bir aslan alırdım sen istemesende o seni isterdi :^^

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
vay beee bölede soru heeeeç duymamişam
şahsınıza hitaben söylemedim fark ederseniz genel olarak fruma hitaben yazmışımdır

Yook ben üzerime alınmadım ki benim pastanın üstünde büşra gibi çocukları mutlu edecek oyuncakcıklar var gayet temiz ve hijyenik asıl üzerine alınması gerekenler farelerle pasta ikram edenler :^^
öyle soru sormamın sebebide nasıl sormam gerektiğini bilmememde kaynaklıydı kusura bakmayın:ççk:

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
Yook ben üzerime alınmadım ki benim pastanın üstünde büşra gibi çocukları mutlu edecek oyuncakcıklar var gayet temiz ve hijyenik asıl üzerine alınması gerekenler farelerle pasta ikram edenler :^^
öyle soru sormamın sebebide nasıl sormam gerektiğini bilmememde kaynaklıydı kusura bakmayın:ççk:

:ban::olmaz::out::hmm::hıh:krkpc:pppp::pppp::pppp::bayıl:

enes61

KF Ailesinden
Özel Üye
Ben anlamadım biraz açarmısınız şu konuyu forum adına?

ben bişey anlamadımki size anlatıyım bir yazışma akıntısının içinde bazı paylaşımlarla eşlik edelim dedik yine sanırım konu boyutunu aştı .

genelde oluyo bu gibi sorunlar konu bir muddet sonra maksadını aşıyo

şunu hatırlat mak isterimki herhangi bir şahsı veya ferdi rencide etmek veya uzmek gibi bir niyyete kimse sahip degildir.
şakanın dozu kaçınca konu yanlış algılana biliyor sanırım....
fi emanillah

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Sana öyle bi hediye alırmıyım arkadaşım sana en enlerinden bir aslan alırdım sen istemesende o seni isterdi :^^
Galatasarlı olmak bir ayrıcalıktır :^^
10wj5.gif

Sen o aslanı al apartmanın önünde beslemezsem ne istersen yapcam :^^
f50.gif

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
ben bişey anlamadımki size anlatıyım bir yazışma akıntısının içinde bazı paylaşımlarla eşlik edelim dedik yine sanırım konu boyutunu aştı .

şunu hatırlat mak isterimki herhangi bir şahsı veya ferdi rencide etmek veya uzmek gibi bir niyyete kimse sahip degildir.
fi emanillah

est... :ççk: Ben çinlilerde ne alakamız var onu anlamadım
Konunun Maksadını aşanlar düşünsün efendim :^^...

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi

fi emanillah

Biz sizi tanıyoruz artık merak etmeyin yanlış anlaşılcak bir duruma sebebiyet vermek istemeyiz.Bu arada fazla gürültü yaptık özür dileriz hakkınızı helal edin.:ççk:

*TuanA*

Vip Üye
Özel Üye
Galatasarlı olmak bir ayrıcalıktır :^^
10wj5.gif

Sen o aslanı al apartmanın önünde beslemezsem ne istersen yapcam :^^
f50.gif

Yarın balta girmemiş amazonlardayım arkadaşım tamam bulucam birtane fakat diyeceğim şuki o zavallı aslanın senin takımın galatasaraydan haberi yok sakın cimbom diye yakınına gidip bağırma seni ham yapar sonra