Yorumu size bırakıyorum!

Bitter

KF Ailesinden
Özel Üye
Arkadaşlar. daha önce gördünüz mü bilmiyorum ama Bestofmen.org - Vote for the Best Man ::- adresinde ilginç bir anket var. Efendimiz (sav)'in de içinde bulunduğu 10 insan hakkında dünyada en çok sevilen kişi kim adlı bir anket yapılıyor.. Sizce oy kullanmak doğru mudur? Bu konudaki yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum inşallah...

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
bu konuyu nette biraz araştırdım ancak tam olarak bir sonuca ulaşamadım, site kimindir, objekti midir? sırf reklam için mi bu anketi yapıyor, anlıyacağınız bu konu hakkında bir fikir sahibi olamadık, şimdilik isteyenler oylarını kullansınlar, aksi bir durum hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa biz de öğrenmiş oluruz.

Bitter

KF Ailesinden
Özel Üye
bu konuyu nette biraz araştırdım ancak tam olarak bir sonuca ulaşamadım, site kimindir, objekti midir? sırf reklam için mi bu anketi yapıyor, anlıyacağınız bu konu hakkında bir fikir sahibi olamadık, şimdilik isteyenler oylarını kullansınlar, aksi bir durum hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa biz de öğrenmiş oluruz.
Peki siz oy kullandınız mı?

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Ben oy kullandım, anketin bir faydası olduğunu düşünmüyorum aynı zamanda zararı olduğunu da düşünmüyorum.

CWSuskun

Üye
Üye
Kullanmadım ben sahsen.

Efendimiz orada 3. veya 4. olsa sampiyonlugu kaybedecek mi?

Hayir...

Bole tarz anketleri hic sevmiyorum...

KPSS'de cikmisti bu tarz bir soru Efendimizi secmistim cevap yanlis cikmisti.

Bitter

KF Ailesinden
Özel Üye
Kullanmadım ben sahsen.

Efendimiz orada 3. veya 4. olsa sampiyonlugu kaybedecek mi?

Hayir...

Bole tarz anketleri hic sevmiyorum...

KPSS'de cikmisti bu tarz bir soru Efendimizi secmistim cevap yanlis cikmisti.
Hangi yıl ve hangi düzeydeki sınavdı merak ettim şimdi CWsuskun?