Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Yorgun Savaşçı

 1. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

  Güneş kışı yaza çeviren sıcaklığını da alıp göçtü yine dağlar ardına. Hava karardı, akşam geceyle paslaşmakta, sokaklar tenha, caddeler gürültülerinin sesini kısmakta.
  ... Ve ben kendi kainatımın başrol oyuncusu, yorulmaz savaşçısı, yürüyorum gecenin karanlığında. Sabahtan kalma bir yorgunlukla bükülüyor dizlerim, ve gözlerim önümde kalabalıklar içinde yalnız ilerlerim. Otobüs, dolmuş, kuyruk, kalabalık, cümbüş derken vasıtaların depdebesi bana biniyor, binmek gelmiyor içimden herhangi birine. Yürü diyorum dizlerime biz gideriz seninle sessizce evimize. Yürüyorum yorulmaz dedikya başta yorulmamak gerek, arife gerekir yorulsak bile yorulmadık demek. Hamdolsun ufak tefek günlük şahsi görevleri yıkılmadan yaptıktan sonra geldi sıra kf'ye. Açtım kf yi bir de ne göreyim bu yorgunlukla" kull " kendisinden sonra benim günlük yazmamı istemiş.
  Gerisi malum biliyorsunuz yazamadım tabi, zaten günlük nedir, ne amaçla,nasıl, niye, yazılır pek aşina olmadığımızdan karaladık iki 3 satır.
  Bu yazı nerede bitecek hem bişey yazmadım diyip, hem bize bu satırları niye okutuyorsun diyenlere gelince:
  bu daha başlangıç yorulmayan savaşçı dedikya başta,bir daha ki sefere yorulmayan savaşçı bir dinlensin ondan sonra günlük yazsın densin :)
   
 2. Sponsorlu bağlantılar
 3. araf KF Ailesinden Özel Üye

  çok güzel başlamışsın günlüğe..bir an dedim günlük tutuyorsun heralde ondan böle güzel yazmışsın ama yanılmışım:)..ama başlangıç tam puan..
   
  sahasan bunu beğendi.
 4. merkur KF Ailesinden Özel Üye

  başlangıç buysa devamı nasıl olur merakla beklerim

  emeğinize bin bereket :))
   
  sahasan bunu beğendi.
 5. ALLAH-U ALEM KF Ailesinden Özel Üye

  Şair ruhlu insanın hali başka oluyor güzel olmuş hakikaten yorgunken böyleyse heralde dinlenmiş halinle kitap yazarsın Allah kolaylık versin
   
  sahasan bunu beğendi.
 6. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

  Heyhat..
  Başladığımız yerde bırakmışız meğer günlüğü :)
   
Daha önce açılmış benzer konular:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş