Yönetici Başvuruları Hakkında

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Selamun Aleyküm arkadaşlar

bünyesinde yönetici olarak görev almak istiyorsanız ilgili forumu doldurup başvurabilirsiniz. Başvurularınız Kunfeyekun Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilip sonuca bağlandıktan sonra başvuruyu yapan kişiye dönüş yapılacaktır inşaAllah.

Başvuru Formu

Not=Yönetici alımı için öncelikle aktif ve özel üyeler tercih edilecektir.

Son düzenleme:

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Bi başvuran pişman bir de başvurmayan galiba:işte bu:

başvuru yaptığını söyleyenlerden biri Süpermoderator olmuş biri banlanmış artık kısmetine güvenen başvursun...:))::gülümse:

Moderatörün son düzenlenenleri:

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Şu sıralar yönetim kadrosunu 1 kişiyi almayı düşünüyoruz, Başvurular 22.10.2010 tarihi itibariyle açılmıştır.
Not: Başvuru formu çalışmaktadır.. Forumu doldurup en altta Gönder butonuna basmanız yeterlidir.

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Başvuru Formu Sorunsuz çalışıyor denenmiştir bilginize.

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Selamunaleyküm

Bazı arkadaşlar başvurma konusunda çekiniyorlar, nasıl yapabilirim daha önce hiç yapmadım anlamında.
Hayr yolunca emin adımlarla cesaret dolu adımlar atmanızı tavsiye ediyorum, sizin buraya ekleyeceğiniz bir döküman googleden binlerce kişiye ulacaşak ve okuyan kişinin okuduğu ve öğrendiği her bilgide sizinde emeğiniz olacaktır.

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Selamunaleyküm

Bazı arkadaşlar başvurma konusunda çekiniyorlar, nasıl yapabilirim daha önce hiç yapmadım anlamında.
Hayr yolunca emin adımlarla cesaret dolu adımlar atmanızı tavsiye ediyorum, sizin buraya ekleyeceğiniz bir döküman googleden binlerce kişiye ulacaşak ve okuyan kişinin okuduğu ve öğrendiği her bilgide sizinde emeğiniz olacaktır.

sadece google da değil demi :)
/Güncel

toprak

Deneyimli Üye
Kademeli
form benim bilgisayarda açılmıyor açılmama sebebini bir türlü anlamış değilim