Yıl:3000

Mu@YMe

Vip Üye
Özel Üye
3000 yılında özel makinalar siz hastalandığınızda akan burnunuzu temizleyecekler.

buruneq9td5.gif

3000 yılında eğer bilgisayara küfür yazarsanız bilgisayarınız sizi cezalandıracak.

cezavd7ev9.gif

3000 yılında siz çantanızı değil çantanız sizi taşıyacak

kid3000autobackpack5to3iv1.gif

3000 yılında spor yapmanız kolaylaşacak

kid3000autoexercise9vf4sm1.gif

3000 yılında saçınızı sakalınızı kolayca kesebileceksiniz

kid3000autoshaver7yy6wiga8.gif

makyaj yapması çok daha kolay olacak.

kopyasmakyajdz3za7.gif

3000 yılında 4 bacaklı pantolonlar sayesinde istediğiniz yerde oturabileceksiniz.

pantalonmg3qx0.gif

3000 yılında okullar benzinden tasarruf etmek için otobüs şöförlerini sirk çalışanlarıyla değiştirecekler.

sirkid2ew5.gif

3000 yılında sporcular o kadar çok para kazanacak ki kendileri için oynamaları için birilerini çalıştıracaklar.

sporkf7jz7.gif

3000 yılında klozette küçük oynamalar sayesinde evin içinde sörf yapabileceksiniz.

srfmr7an1.gif

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
:^^ :^^ :^^ İyiki o çağda yaşayamıycam :^^

araf

KF Ailesinden
Özel Üye
3000 yılında spor yapmanız kolaylaşacak

kid3000autoexercise9vf4sm1.gif

3000 yılında 4 bacaklı pantolonlar sayesinde istediğiniz yerde oturabileceksiniz.

pantalonmg3qx0.gif

3000 yılında sporcular o kadar çok para kazanacak ki kendileri için oynamaları için birilerini çalıştıracaklar.

sporkf7jz7.gif

:^^:^^:işte bu::işte bu:
:tşk:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Güzel fikirler bazılarını 2010 yılında hayata geçirebiliriz belki kim bilir.

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
Koptum Koptumm:D Aslında faydalı bazıları:Dmesela ben çantayı taşıyacağıma çantanın beni taşımasını tercih ederim:D amma süper olurdu:oley::alkş: Emeğine sağlık bitanem ablam:spr:

okuryazar

Uzman Üye
yil 2016 hepinize selamlar , malesef kalbiniz kirilmasin ama 3000 yili Allahualem hic gelmeyecek, kiyamet ondan önce kopar gibi demedi demeyin...

Mukeka

Düzenleyici
Moderator
Özel Üye
3000 yılına kadar dünya var olur mu bilemem ayrıca var olsa da şu bir gerçek hiç birimizin olmayacağı.