Yeni Bir Projem İçin Sizden Yardım Ricası...

osmanlı ruhu

Tecrübeli
[h=1]Selamun Aleyküm Arkadaşlar...[/h] [h=1]Hepimiz Biliyoruz ki Osmanlı Tarihimiz Hakkında Bir Çok Şeyi Bilmiyor ve Bildiklerimizi de Yanlış Biliyoruz...[/h] [h=1]Bir Çok Konuyu da Merak Ediyoruz am Maalesef Doğru Bir Cevap Alamıyoruz...[/h] [h=1]İşte Çalışmamızda Bunun Üzerine Olacaktır ve Sizlerden de Bu Çalışma İçin Yardım İstemekteyim.[/h] [h=1]"Osmanlı Hakkında En Çok Merak Ettiğiniz Şey Nedir?"[/h] [h=1]Çalışmamızın Sorusu İşte Bu...[/h] [h=1]Bu Sorulara Verilen Cevaplarla Hem İstatistiki Bir Bilgi Elde Edeceğiz, Hemde Merak Edilenlere [/h] [h=1]Buradan Cevap Vermeye Çalışacağız.[/h] [h=1]Ben Bu Soruyu Bir Çok Kişiye Ulaştırmaya Çalışacağım...[/h] [h=1]Sizlerden de İsteğim Cevaplarınızı Ulaştırmanız ve Çevrenizdeki Kişilerede Yayarak [/h] [h=1]Onların da Fikirlerini İletmeniz...[/h] [h=1]Ama Şunu Unutmayalım Cevap Tek Olacak.. Yani En Çok Merak Ettiğimiz Konu...[/h] [h=1]Şimdiden Teşekkürler....[/h] [h=1][/h]

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Vealeykümselam
güzel bir proje, bu kapsamda "Osmanlı Hakkında En Çok Merak Ettiğiniz Şey Nedir?" başlıklı bir konu açılıp verilen cevaplar o başlık altında toplanabilir.

YİĞİDO

Üye
Kademeli
evet süper bir proje ben osmanlı devleti hakkında birçok bilgiye sahibim.merak ettiğim hususlar var mesela niye neden osmanlıda devrin en ileri gelen alimleri şeyhülislam olmadı tabikide ben cevabını biliyorum ama bilmeyenler için olabilir..........selametle.........