Yalvarsam, durmadan ağlasam aşkın lahzasında ayılsam!

Mustafa Cilasun

KF Ailesinden
Özel Üye

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki bir korkak gibi, ürken bir kuş hangi saikin hicranında lal olur ey saki[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dinmek bilmiyor figanım, vurgun yiyor her yanım, söyle ben neye muhtacım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nice yıllar geçti gitti, nazarlar artık firakına erişti, bilmem ki iş işten mi geçti[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bu kaçıncı burukluğum Allah aşkına söyle, vakit umutlarımdan mı vazgeçti[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Suya düşen aşk, ruhumun didarında dinmez yaralar açıyor, içimi acıtıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Uykusuz geceler nefesimi daraltıp, figanım bin hüzün ile kalbimi dağlıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki bu hal üzere aklım ve izanım susuyor, gözlerim ne için yaşarıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden ufuklarım yas tutarak, hülyalar bulutlara dalarak hiç aman vermiyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir yudum su, bir lokma ekmek değil mi rızkım, neden dik durmaz bu başım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah dinmeyen gönül sızım, ummana akıttığım sancılarım kesilmeyecek ağrım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Öyle uzakları temaşa ederek, içimi titreten hasreti derleyerek günüme başlarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şimdi geriye ne kaldı, avuntular sineme kar mı kaldı, yine hüznü yudumlarım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne memleket sevdası kaldı, ne açık denizler gönül hicranımdan bu gamı aldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akşam sabah dile gelen, medet ummak için zikrolunan umutlarım hazanlaştı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden kabirler ziyadesiyle ruhuma yakınlaştı, ölüm kalbimle ne vakit anlaştı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ağaçların dalları yapraklarını bıraktı, melalim onların sessizliğinde helallaştı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Farkettiğim karıncalar, kayanın altında bekleşen canlar neden o an farklılaştı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumun didarında, kalbimin arzularında mahzun kalan duygularım kaldı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki ne zaman gün yüzüne çıkarak, nasibin telakkisinde yaşayacaklardı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niyetim hastı, teslimiyetim demem ki muğlaktı niye içimde şek şüpheler vardı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​