Uyku gelmesi için dua

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Uyku gelmesi için dua

Okunuşu: ''la ilahe İllallahu vahdehu la şerike leh,lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey’in kadir.Sübhanallahi velhamdü lillahi vela ilahe illalahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.''

Anlamı:''Allah’dan başka ilah yoktur,birdir,ortağı yoktur,mülk onundur, hamd ona mahsustur.O herşeye kadirdir. Allah'ı tesbih ederim. Allah'a hamd ederim.Allah’dan başka İlah yoktur. Allah en büyüktür. Yüce ve ulu Allah'tan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.''der sonrada, Rabbim beni bağışla derse Allah da onu bağışlar.

SevdamDavam

KF Ailesinden
Özel Üye
Uyku gelmesi için dua

Okunuşu: ''la ilahe İllallahu vahdehu la şerike leh,lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey’in kadir.Sübhanallahi velhamdü lillahi vela ilahe illalahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.''

Anlamı:''Allah’dan başka ilah yoktur,birdir,ortağı yoktur,mülk onundur, hamd ona mahsustur.O herşeye kadirdir. Allah'ı tesbih ederim. Allah'a hamd ederim.Allah’dan başka İlah yoktur. Allah en büyüktür. Yüce ve ulu Allah'tan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.''der sonrada, Rabbim beni bağışla derse Allah da onu bağışlar.
Günlük okuduğum tesbihlerden olan bu duaların uyku getirdiğini bilmiyordum.Allah razı olsun,oldukça faydalı benim gibi uyku peşinde koşan bir kardeşiniz için...

SevdamDavam

KF Ailesinden
Özel Üye
''la ilahe İllallahu vahdehu la şerike leh,lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey’in kadir.Sübhanallahi velhamdü lillahi vela ilahe illalahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim