Ülkemize sahp Çıkma Zamanı

Mukeka

Düzenleyici
Moderator
Özel Üye
Değerli dostlar
New York ta RTE nin masasında "Türk Ekonomisini batıracağız göreceksin" diyen Rotchild ve Kissenger köpeklerine karşı direnmemiz lazım. Ekonomide suni kargaşayı Aydın Doğan Medyası başta olmak üzere maşalarıyla yapmaya başladılar. Doları ve Euroyu aşırı yükselterek faizin Merkez bankası tarafından arttırılması hedeflenmekte ve Türkiye gereksiz yere borçlandırılmaya çalışılmaktadır. Derhal #dövizinitürkiyeiçinboz kampanyası yapmamız lazım lütfen bu kampanyaya destek veriniz. 15 Temmuzda ülkemize ölümüne sahip çıktık. Şimdi başka bir mücadele başlıyor. Allah aşkına döviz almayın olanı bozdurun ki küçük hesaplarımızla onların büyük hesaplarına gelmeyelim. Lütfen rica ediyorum bu yazıyı olabildiğince paylaşınız. Çünkü başka Türkiye yok....

KaraHilal

Çalışkan Üye
döviz zaten kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum, ellerinde döviz olanlar da bozdursunlar, gavurlara fırsat vermesin Allah

E

en temiz

Ziyaretçi
döviz zaten kullanmıyorum, kullanmayı da düşünmüyorum, ellerinde döviz olanlar da bozdursunlar, gavurlara fırsat vermesin Allah

haklısınız gün birlik olma zamanı, kafirler tek millet gibi hareket ederk islama ve müslümanlara saldırıyorlar bizde bir olmalıyız o zaman Allah ın vaadi ortaya çıkacak islam galip gelecektir inşaAllah.