Sigaranın Faydaları(:

asya_kurt

◄ كُن فَيَكُونُ ►
Özel Üye
Sigaranın faydası mı olurmuş, demeyin. İşte o kadar kötülenen her fırsatta iftiralara maruz kalan sigaranın faydaları:

>Sigara içeni köpek ısırmaz;çünkü yanında baston taşır.
>Evine hırsız girmez; çünkü sabahlara kadar öksüsür.
>Üzerine sinek konmaz;çünkü buram buram nikotin kokar.
>Fazla yorulmaz;yorulunca tıkanacağını bilir.
>Yürümek için zorlanmaz;çünkü tekerlekli iskemlede gezdirilir.
>İhtiyarlamaz;çünkü genç yaşlarda sevdiklerine kavuşur.
>Yüzlerine renk gelir;çünkü dişleri ve bıyıkları sapsarı olur.
>Vücutları kuş gibi hafifler;çünkü ileri dönemdeki dolaşım bozukluğundan önce parmakları, sonra da el ve ayakları kesilir .

İşte sigaranın faydaları (: (:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Kim şaka dedi ya :D Şaka bi yana şakanın şakasıda kötü ;) İçmiyorz yanımızda da içirtmiyoruz, içmeyin diye de uyarıyoruz, ilgililere duyrulur ;)

:sinir: Geçenlerde adliyenin kamera networkü ile ilgili bir sıkıntı için gittim, onlar da meğer orda sigara içiyorlarmış, içirtmedim deli oldular, beni çok kötü yapıyor, başımız ağrıyor çalışamıyoruz sigara kokan yerlerde.

[DIKKAT]İş bu mesajdan sonra KF topraklarında sigara içilmesi, içirilmesi, içilmenin teklif dahi edilmesi yasaktır, tebliğe uymayanlar en ağır şekilde cezalandırılacaktır.. :bann:[/DIKKAT]

Münzevi

KF Ailesinden
Özel Üye
efef_1081.jpg

diyorsn :D :D

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
mavera43 ve Münzevi mesajlarınız bana bir hikayeyi hatırlattı:
"Eski zamanda padişahın biri sigara içen birine 100 sopa cezası vermiş,bunun üzerine adamcağız dayanamayıp konuşmuş - Padişahım ya saymayı bilmiyorsun, ya da hiç sopa yememişsin - demiş" :konudışı:

Unutmadan benim sopa ile de sayılarla da aram iyidir. ;)

ma'vera

Emektar
Özel Üye
mavera43 ve Münzevi mesajlarınız bana bir hikayeyi hatırlattı:
"Eski zamanda padişahın biri sigara içen birine 100 sopa cezası vermiş,bunun üzerine adamcağız dayanamayıp konuşmuş - Padişahım ya saymayı bilmiyorsun, ya da hiç sopa yememişsin - demiş" :konudışı:

Unutmadan benim sopa ile de sayılarla da aram iyidir. ;)

Sayılarla aram iyi de, sopayla hiç aram yok.:olmaz:Madem sizin aranız iyi,siz sopayı yiyin ben sayayım.:anlastık: