Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Seytanın Namazı Engelleme Metodları

Konusu 'Namaz Hikâyeleri' forumundadır ve Vuslat 71 tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Vuslat 71

Vuslat 71 Çalışkan Üye Kademeli

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    7
    :kızdım:Seytan (Aleyhi´l-Lâ´ne) diyor: :kızdım:

Kul namaz kilmak isteyince, ona vesvese veririm. Henüz vakit var, mesgulsün, isini bitir, sonra kilarsin, derim
    Namazini geciktiremezsem, insan seytanlarindan birini yollarim ve namazini geciktiririm
    Onu da yapamazsam, o kula namazda musallat olurum. - Saga bak, sola bak, - derim, bakinca da yüzünü oksar, alnindan öperim. Sonra da „namazin bozuldu" diye vesvese verir namazdan cikaririm
    Saga sola baktiramazsam, yalniz basina namaz kildiginda yanina giderim. Cabuk kilmasini emrederim. Horozun yem yedigi gibi cabukca kildiririm
    Bunu da yaptiramazsam, cemaâtle namaz kilarken, basina bir gem takarimm vebasini imamdan önce secde ve rükûya götürürüm ve namazini bozarim. Allah ise böylelerini kiyâmette esek basli olarak hasreder, diyor
    Bunu da yaptiramazsam, namazda parmaklarini cikirdatmasini emrederim. Böylece beni tesbih eder
    Miskinlere, zavallilara giderim, namazi birakmalarini emrederim. -Namaz size göre degil, siz rizkiniza bakin, isinizde calisin derim
    Hastalara giderim, hastaya zorluk yoktur, iyi olunca kilarsin derim. Hattâ, hastayi isyân ettirir, küfre bile sokarim

1 kişi bunu beğeniyor.
    Sponsorlu bağlantılar
  2. sahasan

sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820

Sayfayı Paylaş