selamünaleyküm

dua38

Tecrübeli
#1
Sitenizi bir arkadaş sayesinde öğrendim hemen üye oldum.Sitede seçenek çok o yüzden ilk bakışta karışık geldi.İnşallah halledeğim.Sizlerle tanışmak inş. güzel olacaktır.Form sitesi insana bilmediğini öğretir inş. bir şeyler öğrenmek temennisiyle...:tşk:
 

sahasan

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Forum Administrator
#2
Vealeykümselam ,
Hoşgeldiniz , "sebep olan yapan gibidir " sırrınca inşaAllah burada öğrendiğiniz , paylaşılan güzelliklerden size tavsiye edende nasiplecektir.
 
A

AhDe_VeFaLi

Guest
#7
Ve aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz,Faydalanmak faydalı olmak duası ile daim olursunuz inşaALLAH. Sebebp olandan da Allah (c.c.) razı olsun.
 

dua38

Tecrübeli
#9
avatarın anlamı nedir miii.Sadece koydum.İlgi duyduğum ve sevdiğim birisidir kendisi..Ayrıca herkese teşekkür ederim hoş bulduk.
 

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
#12
Kardeşim bir yazınızda arkadasım tavsiye etti diyordunuz. biraz önce profile yaptıgınız yoruma baktım siteyi kimse tavsiye etmedi.Tesadüfen gördüm demişsiniz. yani ikisinden biri doğrudur herhalde ama ikisinden birinin de yalan olduğu kesin. Her neyse hayırlı forumlar. Amacınız ya reklam yapmak ya başka birşey her neyse. selametle kalın saygılar.