Şehadet parmağına yüzük takmak caiz midir, yüzük hangi parmağa takılmalıdır?

Vuslat 71

Çalışkan Üye
Kademeli
ayrıca admin bana özel msj gönderdi... benim bilgilerm bunlar sizinkilerde varsa paylaşmanızı isterim ayrıca delil vermeniz ve her konuda delil istemeniz taktira şayan...dedi sizi neden bu kadar telaşlandırdı anlamadım

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
ayrıca admin bana özel msj gönderdi... benim bilgilerm bunlar sizinkilerde varsa paylaşmanızı isterim ayrıca delil vermeniz ve her konuda delil istemeniz taktira şayan...dedi sizi neden bu kadar telaşlandırdı anlamadım

Beni telaşlandıracak bir durum yok ben admin madmin takmam doğru bildiğim neyse onu savunurum. Doğruyu bulmak içinde uğraşırım. Her insan herşeyi doğru bilecek diye bir kaide yok. Öğrenmiş olduk sayenizde teşekkürmüzü ettik. Ayrıca istediğinz birşey var ise onuda yaparız kardeşim. Önemli olan doğruyu görmekse sayenizde gördük bunda uzatılacak bir durum görmüyorum vesselam. Hakkınızı helal edin.

Vuslat 71

Çalışkan Üye
Kademeli
hayır sürekli adminin delilleri sahih dediğiniz için böyle birşey sordum ayrıca tabiki herkes herşeyi bilemez benimde hatalı olduğum çok konu vardır tabi ama ben size internetten değil karşımda duran sahih kitaplardan kaynaklar yazıyorum siz öyle olmadığına ısrar ediyorsunuz bunuda uzatmak için değil mutmayn olmanız için söylüyorum sizde hakkınızı helal edin