Rüyamda evleneceğim kişiyi gördüm mü?

• Konuyu başlatan Misafir Sorusu
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir Sorusu

Ziyaretçi
Bir hıdırellez günü gül ağacına çeyizden bir parça konursa rüyada evleneceğin kişiyi görürsün diye duymuştum. 5 mayısta da bunu yaptım ve gece uykuya daldım. Sabah 6 gibi uyandığımda rüyamda hiç bir şey görmediğimi farkettim.

Kendi kendime güldüm kesin evde kaldım ya da evlenmeden ölecem diye sonra tekrar uyumuşum. Rüyamda bilmediğim bir yerde korkunç bir sürü insan gördüm. Adamın teki gelip bana ne vardı öyle söyleyecek bak Allah'ı üzdün sözlerinle madem çok istiyorsun evleneceğin kisinin adı Ömer dedi. Benimde babamın adı Ömer. Bende adama benim babamdan başka tanıdığım Ömer yok dedim. O adamda iyi düşün deyip uzaktan tanıdığım ama hiç görmediğim birini hatırlattı. O esnada korkunç dediğim insanlar üzerime yürürken Allah'ım yardım et dedim ve uyandım. Uyandığımda avuçlarımı sıkıyordum elimi açtım gül kokuyordu elim onu farkettim.

Rüyamın gerçeklikle bir alakası var mıdır söylenen kisi gerçekten benim kaderimdeki kişi olabilir mi?

Arif_1

Yeni Üye
Üye
Böyle sacma sapan seylere inanacsna Allaha dua et. Hayirli olani Kaderine yazsin. Ne bos islerle ugrasiyorsunuz