Rüyada Amca Görmek

BERAET

Yeni Üye
Üye
selamü aleyküm,ben bir rüya görmüştüm küçük iken yardımcı olabilirseniz sevinirim hocalarım ve kardeşlerim: 10 veya 13 yaşlarda iken rüyamda bir güzel amca görmüştüm beyaz sarıklı boyu ne kısa nede uzun idi amcanın,beyaz cübbeli,sakalı ise beyaz ve orta idi.elinde asasıda vardı uzun ve rengi kahve renkli ve üste doğru eyri idi biraz ve beraber bir dağda kayalık bir yerde konuşaraktan yürüyorduk bir yokuşta ben sağından yürüyordum ikimiz yavaş yavaş yürüyorduk yere bakaraktan sonra oturalım dedi işaret göstererek 2 taş üzerine oturduk.konuşmamız bana çok önemli geldi o amca ile ama bi türlü rüyamda işitemedim konuşmalarımızı sonra rüyam bitti ve uyandım ama o rüya bana huzur verdi ve sanki o rüya deyil gerçekten yaşamış gibi oldum ve şu an 33 yaşıma girdim ALLAHA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN ve o günü dün gibi hatırlıyorum ve anlamını bulamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim. VE ALEYKÜM SELAM VE RAHMETULLAHU VE BEREKATUH

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
Rüyada İhtiyar Görmek konusunda 5 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

rüyada ihtiyar bir adamın ardında yürüdüğünü görmek, büyüklerin sözünü dinlemeye ve onlara tabi olmaya alâmettir

Rüyada ihtiyar birisine rastlamak, ona yardım etmek, gelmesi muhtemel belalardan kurtulmaya, maddi sıkıntı çekmemeye, hayırlara, berekete kavuşmaya, korkulardan emin olmaya, mutlu bir evliliğe ve uzun bir ömre işarettir.

Rüyada bir ihtiyarın iltifatına nail olmak, insanların sizden razı olduğunu ifade eder.

Rüyasında tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir.

BERAET

Yeni Üye
Üye
teşekkür ederim cevabınız için ALLAH RAZI OLSUN. dini üzere bir kaç rüyalarım oldu cevaplar sanız sevinirim:rüyamda oda kapısından kendimi görüyorum uyur iken ve o anda telefon çalıyo ve affedersiniz uyanıp ve doğruluyorum ve telefonda çok güzel bir yeşil renkli,nasıl tarif etsem, kuranı kerimin kabındaki yuvarlak arapça yazı olur,telefonumda o yazı yem yeşil yanıp yanıp sönüyordu resimde gibi biraz.VE ALEYKÜM SELAM VE RAHMETULLAH VE BEREKATUH
kurani_kerIm_-0.jpg