Ölüm...

iNŞiRaH

Uzman Üye
Kademeli
Bir sela sesiyle irkildim.
bugün Cumada değil neyin nesi dedim ve jeton düştü.Biri ölmüştü.Hayyatla ilişkisini bitirmişdi.ruhuna bır fatiha gönderdim.okuduğum kitabı kapattım.

ve işe devam dinlenme bitti.5 yasındakı cocuklarımın yanına tıpış tıpış yurudm ama ölüm hep aklımda.ölmek nasıl bi duygudur.enınde sonunda yasıycam ama ne zaman.ne sekılde.rabbimden hayırlı bi ölüm diledim.ve ılerleyen saatlerde geldı haber.Bugün 5 şehit verdik. ve bir tanesı bulundugumuz semte yakın mahallede oturuyormuş.onun selasıymıs.üzüldüm.ama ateş düştüğü yeri yakar.Rabbim aılesıne sabır versın.

Cenazeden cok aklımda "ölmek" var.bazen diyorum ölüp gitsem su hayattan .ama sonra yanlış oldugunu dusunuyorum.enınde sonunda olucem.ve rabbimin huzuruna çıkıcam.peki neyle çıkıcam.yanımda ne var götürecegim.namazlarımı 5 vakıt kılabılıyor muyum.kılsamda tam bi şekılde mi. hepsını vaktınde mı kılıyorum.müminin yapması gereken herseyı yapabılıryor muyum. dolusuna soru.ben ne yapıyorum.ve korkuyorum.azraıl(a.s) bana ne sekılde gelcek dıye.

Her selada aklıma ölüm geliyor.irkiliyorum.titriyorum.korkuyorum.
Ölüm var.
Ve yakınımda. bigun ölücem ama hayırlı bir şekılde ölmek duasıya.

vesselam..:ççk:

benden sonra eternafelicity yazsın..

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
"...Ve o iki tılsım ise, Cenâb-ı Hakka İmân ve âhirete imândır. Evet, şu kudsî tılsım ile ölüm, insan-ı mü'mini zindan-ı dünyadan bostan-ı Cinâna, huzur-u Rahmâna götüren bir musahhar at ve burak sûretini alır. Onun içindir ki, ölümün hakikatini gören kâmil insanlar, ölümü sevmişler. Daha ölüm gelmeden ölmek istemişler."
:gül2::tşk:

Bitter

KF Ailesinden
Özel Üye
Bol çikolatalı değil bol ölümlü bir yazı olmuş..keşke ölümde çikolata kadar tatlı olsa ama değil mi ki acı olan gerçeğin ta kendisi... Yüreğine sağlık İnşirah.. ( Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.)

iNŞiRaH

Uzman Üye
Kademeli
Bol çikolatalı değil bol ölümlü bir yazı olmuş..keşke ölümde çikolata kadar tatlı olsa ama değil mi ki acı olan gerçeğin ta kendisi... Yüreğine sağlık İnşirah.. ( Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.)

bi daha ki sefere bıtterlı yazarım .. :ççk:

eternafelicity

KF Ailesinden
Özel Üye
Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber...
Hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber?
Öleceğiz müjdeler olsun, müjdeler olsun!
Ölümü de öldüren Rabbe secdeler olsun!
Necip Fazıl Kısakürek
Ben o selayı duyamadım.. Allah rahmet eylesin, kalanlarına sabır versin inşaAllah....

merkur

KF Ailesinden
Özel Üye
yüreğine sağlık inşirah
ölümü bir kez daha hatırlattın bizlere
inşaallah rabbim güzel ve hayırlı ölüm nasip eder bizlere...