Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Müslümanları şirkle itham edenler çıktı onlara cevaplar

Konusu 'ALLAH(CELLE CELALUH)'IN SIFATLARI ve GENEL KONULAR' forumundadır ve vertyucek tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

 1. vertyucek

  vertyucek Tecrübeli

  Mesajlar:
  95
  Beğenileri:
  75
  Ödül Puanları:
  62
  Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

  Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne..


  وَمَا تَوْفِيقِي إِلاَّ بِاللّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ

  ve mâ tevfîkî illâ billâh, aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb

  selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü


  Zamanımızda PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E ve Onun sünnetine ve hadislerine HAZRETİ KUR’AN’IN emrince itaat ettiğimiz için onun sünnetine uyan alimlere uyduğumuz için biz La ilahe illallah Muhammedun rasulullah diyen müslümanları şirkle itham edip kişi ve kişiler çıkmıştır onlara kapılıp itikadimizi bozmayalım!


  PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLERM bir hadisi şeriflerinde bir kimseyi kafirlikle (yada müşriklikle müşriklerde kafirdir) itham edenin karşısındaki müşrik yada kafir değilse o ithamın sahibi kafir olur buyurmuştur!HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH’ÜN emrince PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’İN sünnet ve hadislerine uyan müslümanları kafir yada müşrik ilan etmek kendini mahvetmektir başka bir şey değil..!tevbe etmeli hatta iman tazelemelidir!


  şu konuları dikkatlice okuyalım.:


  Kim Peygambere itaat ederse muhakkak Allah'a itaat etmiştir.


  http://ehlisunnetyazilar.blogspot.com.tr/2017/09/kim-peygambere-itaat-ederse-muhakkak.html


  SÜNNETE VE SAHİH HADİSLERE UYMAK HAZRETİ KUR'ANA GÖRE ZORUNLUDUR:


  http://ehlisunnetyazilar.blogspot.com.tr/2017/09/sunnete-ve-sahih-hadislere-uymak.html  Şu videoda da bu gibi şeyleri yapanlara Cübbeli Ahmed hocamız cevaplar vermektedir.

  ALLAH’U ALEM (CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAH’U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız hamd şükür ve istiğfarı tevbe, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENAB’I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete,sıratı mustakim’e erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.Dünya ve Ahirette her türlü şerden daima korusun,katındaki tüm hayırla kavuştursun amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile

   
  Sponsorlu bağlantılar

Sayfayı Paylaş